Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Zapowiedź piątej edycji Futboligi

02
Lip

Powoli udajemy się na zasłużone wakacje. Ale zanim to nastąpi, mamy do Was jeszcze kilka słów odnośnie tego, co będzie się działo za kilka miesięcy.

Tytułem wstępu - tym, którym na uroczystym zakończeniu nie mogliśmy podziękować za ten rok rywalizacji, robimy to teraz. Cieszymy się, że znowu do ligi przystąpiło 20 zespołów, że znowu emocje trzymały w napięciu do samego końca. Plusów było zresztą więcej, bo udało się wprowadzić kilka nowych elementów - facebookowego typera, mecz kolejki, piłkarski quiz, testowaliśmy też zawodników pod kątem ich szybkości czy przebiegniętego dystansu. Były też minusy - odpuściliśmy nagrywanie meczów, bo jednak chcemy poszukać innej, ciekawszej formuły. Opowiemy o niej więcej na początku przyszłego sezonu. Być może negatywnych aspektów było więcej i jeśli macie jakieś uwagi, to chętnie się w nie wsłuchamy. W końcu ligę robimy dla Was. 

Jeśli chodzi o inne nowości, to wprowadzimy kilka ulepszeń na stronie i pracę nad nimi rozpoczniemy na dniach, by na wrzesień wszystko było gotowe. Nakreśliliśmy już część problemów odpowiedniej firmie, która do września postara się wprowadzić nasz serwis na jeszcze wyższy poziom. Na pewno zacieśnimy współpracę z forBET. Bardzo poważnie będziemy się musieli również zastanowić nad tym, by zmienić system układania terminarza. Mówimy stanowcze STOP ekipom, które chciałyby grać tylko o jednej porze. Nie wykluczamy więc scenariusza, w którym o godzinie będzie dysponował gospodarz danego spotkania. Jeśli on będzie chciał zagrać rano - to tak będzie. W rewanżu to wy zdecydujecie o konkretnej porze. Wydaje się to sprawiedliwe, chociaż szczegóły musimy jeszcze dopracować.

Co do wpisowego w nowym sezonie, to będzie ono prawdopodobnie wynosiło 1250 zł (za rundę). Nie będzie więc raczej żadnej podwyżki, aczkolwiek niczego jeszcze nie przesądzamy. Musimy sprawę skonsultować z Ośrodkiem Kultury i Sportu, gdzie chcemy też usprawnić system wpłacania tychże środków. Niestety - niektóre drużyny są w tym temacie niereformowalne. Nie trafiają do nich żadne tłumaczenia czy terminy. Ciężko to wytłumaczyć, zwłaszcza jeśli ma się do czynienia z dorosłymi ludźmi. Ale cóż...

Mniej więcej już od połowy sierpnia rozpoczniemy z kolei aktualizowany raport na temat stanu drużyn, transferów, wzmocnień czy osłabień przed piątą edycją. Z kolei na początku września, prawdopodobnie w pierwszy weekend zagramy turniej w Kobyłce lub w Rembertowie. Co prawda będą to szóstki a nie ósemki, ale będzie to doskonała okazja by sprawdzić swoją powakacyjną formę. Będziemy Was również na bieżąco informowali odnośnie meczu reprezentacji Futboligi w Pucharze Polski. Starcie z Wydziałem Sędziowskim przewidywane jest na weekend 10-11 sierpnia.

Słowem zakończenia - odpoczywajcie, ładujcie akumulatory, zadbajcie o niezłą formę, bo start kolejnej edycji to wcale nie jest tak odległa perspektywa, jak mogłoby się wydawać. Wydaje się że będzie to 15 września, ale bądźcie gotowi, gdybyśmy mieli jednak wystartować 8 września, aby rozgrywki skończyć przed zimą, która zawsze może nas zaskoczyć. Jeśli jakaś ekipa już wie, że nie będzie kontunowała swojej przygody z naszymi ósemkami, to czekamy na sygnał. A dla wszystkich, którzy nie są uczestnikami Futboligi, a może chcieliby nimi zostać, to ofertę w pigułce możecie znaleźć TUTAJ.

Ostatnim akcentem czwartego sezonu będzie ligowy magazyn oraz piłkarski quiz, które pojawią się na dniach. Temat powinniśmy zamknąć do końca obecnego tygodnia.


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819 InPlus 1920