Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

1000x200 LIGA HALOWA

ZALOGUJ SIĘ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Hubert Sochacki MVP czwartej edycji Pucharu Ligi!

12
Gru

Czas rozliczyć się z przeszłością. Co prawda liga skończyła się pod koniec listopada, ale nie wszyscy byli obecni na ceremonii zakończenia zmagań. A przez to nie mogli się dowiedzieć choćby tego, kogo uznaliśmy za najbardziej wartościowego zawodnika i bramkarza Pucharu Ligi.

Artykuł który obecnie czytacie będzie pierwszym z serii, która definitywnie pozwoli nam na sfinalizowanie piątej edycji. Trochę to trwało, jak wiadomo bardzo szybko ruszyły rozgrywki Nocnej Ligi, ale teraz gdy jest trochę czasu możemy na spokojnie wrócić do spraw odłożonych na później. Jeśli chodzi o Puchar, to przypomnijmy, że zmagania wygrał Dar-Mar, który zrobił to już po raz trzeci (na cztery próby). I właśnie z tego zespołu wybraliśmy MVP. Trzeba jasno powiedzieć, że ekipa z Kobyłki grała bardzo równo i nie było tam jednego zawodnika, który swoimi statystykami wybijałby się ponad resztę. Jednakże świetny turniej rozgrywał HUBERT SOCHACKI i to tego zawodnika ostatecznie uznaliśmy za najlepszego w czwartej edycji Pucharu. Hubert perfekcyjnie regulował tempo, zawsze był pod grą i idealnie łączył obronę z atakiem. Serdecznie mu gratulujemy, statuetka została właścicielowi już przekazana, podobnie jak upominek od AMH 365 Sport.

Top8 4edycjaPL

W kwestii najlepszego bramkarza, tutaj też wątpliwości nie było - doskonale przez całe zawody spisywał się PIOTR KOZA! Piotrek był jednym z ważnych elementów Incognito, a więc zespołu który nie był typowany TOP 3, a jednak potrafił uplasować się na drugim miejscu. Ogromna w tym zasługa tego zawodnika. Zresztą - jak widzicie na grafice, w naszej Drużynie Sezonu znaleźliśmy miejsce dla całego bloku defensywnego ekipy z Marek. I to naprawdę nie jest tak, że chłopaków uhonorowaliśmy na zachętę. Incognito aż do wielkiego finału nie straciło ANI JEDNEJ BRAMKI! Ta drużyna doskonale broniła, często heroicznie i każdy z tercetu Kamil Palonek - Łukasz Grochowski - Kamil Błoński zasłużył na dobre słowo. Jeśli zaś chodzi o linię pomocy, to tutaj oprócz MVP wrzuciliśmy Mateusza Muszyńskiego (ex aequo z Kamilem Melcherem był najlepszym asystentem zmagań) oraz Maćka Kamińskiego - współautora największej liczby punktów w punktacji kanadyjskiej. Z kolei na szpicy ustawiliśmy najlepszego strzelca Pucharu (oraz ex aequo kanadyjczyka) - Łukasza Godlewskiego.

W profilach indywidualnych wszystkich wyżej wymienionych graczy już pojawiła się informacja, że zostaliście wybrani do DRUŻYNY SEZONU PUCHARU LIGI. Teraz pozostaje nam już tylko przedstawić najlepszych zawodników ligowych i uczynimy to na dniach.


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819 InPlus 1920