Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

1000x200

ZALOGUJ SIĘ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Marcin Kur i Mateusz Kowalczyk najlepsi w 16.kolejce!

21
Lis

No i czas podsumować Wasze indywidualne występy w ostatniej kolejce zakończonego sezonu. Znów nie wszystkich nazwisk byliśmy pewni, ale chyba nikogo swoimi decyzjami nie skrzywdziliśmy.

Przechodzimy od razu do sedna. W pierwszej lidze z góry założyliśmy, że ten zawodnik, który zostanie MVP spotkania "o wszystko" zostanie również najbardziej wartościowym graczem szesnastej serii. Jak postanowiliśmy, tak zrobiliśmy - tym samym gwiazdka trafiła do MARCINA KURA! Popularny "Kurczak" był najjaśniejszą postacią wielkiego finału, zanotował asystę, miał sporo przebojowych akcji i przy większej skuteczności kolegów, mógł jeszcze coś do koszyczka dorzucić. Ale cel został osiągnięty, więc Marcin nie ma co narzekać. Gratulujemy i zapraszamy do odbioru jednej z nagród: biletu do kina Helios w Galerii Wołomin lub vouchera na burgera do Krowa i Kurczak Grill Bar.

TOP8 KOLEJKA16 LIGA1

Także wielu innych uczestników najważniejszego spotkania sezonu 2019/20 znalazło się na grafice. Choćby Stefan Necula - golkiper Fil-Polu zanotował kilka bardzo dobrych interwencji, a za utratę jedynego gola winy nie ponosi. Potem mamy Irka Zygartowicza, który według kapitana In-Plusu sprawił temu zespołowi najwięcej problemów - a skoro tak, to nie mogło go zabraknąć w Drużynie Tygodnia. Miejsce po prawej stronie bloku obronnego zajął za to Łukasz Kania z Dar-Maru - a trafił on do naszego zestawienia drugi raz pod rząd. Na defensywnym pomocniku mamy zaś niezmordowanego Rafała Muchę, z kolei w pomocy daliśmy szansę Kamilowi Palonkowi (dobra gra i gol z Dar-Marem) oraz Pawłowi Maliszewskiemu, który okazał się królem polowania meczu Al-Mar - Multi-Medica. A z przodu stawiamy na Karola Sochockiego, bo i on meczu o wszystko nie powinien traktować w kategoriach rozczarowania z powodu własnego występu.

A jak sprawy się mają w drugiej lidze? Tutaj było znacznie więcej zawodników, którzy swoimi dobrymi zawodami "zachęcali" nas do wskazania właśnie na nich. No ale mogliśmy wybrać tylko jednego i ostatecznie padło na MATEUSZA KOWALCZYKA! Napastnik Woli Rasztowskiej zdobył trzy bramki przeciwko Al-Majowi, czym spuentował naprawdę udaną rundę w swoim wykonaniu. A nie zapominajmy, że to gracz po poważnej kontuzji, dlatego jego dokonania trzeba docenić tym bardziej. Dla Mateusza mamy oczywiście nagrodę - to, czego nie wybierze Marcin Kur.

TOP8 KOLEJKA16 LIGA2

No i szybko przedstawiamy Wam resztę Drużyny Tygodnia drugiej ligi. Między słupkami debiutant Łukasz Sosnowski - bo chociaż Lema wygrała z Galacticos 3:1, to ten mecz równie dobrze mógł się skończyć odwrotnie i interwencje Łukasza miały na to wpływ. Dalej mamy kolejnego reprezentanta Lemy - Bartka Balcera, a obok niego ostoja defensywy Ursynowa Patryk Banaszkiewicz. W okolicach centrum boiska będzie operował Janek Szulkowski, a w kolejnej formacji mamy Adama Szczęsnego (bardzo dobry występ przeciwko Lemie) oraz Pawła Gołaszewskiego. Gdyby nie dwa gole "Gołego", to Tiger musiałby przełknąć gorycz remisu, a może nawet porażki z osłabionym Ursynowem. No i została nam formacja stricte ofensywna, a tam po raz kolejny Arek Pisarek, który jak nie strzela, to asystuje, ale bez względu na to co robi, to właśnie on miał w ostatnim czasie największy udział przy wszystkich golach zdobywanych przez Logistycznych.

W profilach indywidualnych wymienionych zawodników już pojawiła się informacja, że zostaliście wybrani do TOP 8. A nas czekają jeszcze wybory odnośnie najlepszej drużyny sezonu 1. i 2.ligi oraz Pucharu Ligi. Ale o tym wkrótce.


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819 InPlus 1920