Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

1000x200 LIGA HALOWA

ZALOGUJ SIĘ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Łukasz Grochowski i Tomek Terpiłowski najlepsi w 15.kolejce!

16
Lis

Zanim przejdziemy do nadrabiania drobnych zaległości z ostatniego tygodnia, wpierw musimy się z Wami rozliczyć w kwestii piętnastej kolejki. A w niej pozostało nam wybrać najlepszych zawodników tej serii.

Przypomnijmy, że chodzi o kolejkę która została rozegrana 8 listopada. W pierwszej lidze doszły do skutku trzy spotkania, z czego jedno było rozgrywane w formule 7 na 7, a drugie przez dużą część czasu w systemie 8 na 7. Jedynym meczem, gdzie były w miarę normalne warunki do oceny poszczególnych graczy był ten między Incognito a Multi-Mediką i to właśnie MVP tego spotkania uznaliśmy za najbardziej wartościowego gracza całej serii. A chodzi oczywiście o ŁUKASZA GROCHOWSKIEGO! Łukasz to absolutna ostoja ekipy z Marek i w tej potyczce również zaprezentował paletę swoich możliwości, czyli dużą solidność w obronie, ale też umiejętność rozprowadzenia akcji, spokój, strzał. Więcej nam nie potrzeba ;) Gratulujemy i zapraszamy do odbioru jednej z nagród: biletu do kina Helios w Galerii Wołomin lub vouchera na burgera do Krowa i Kurczak Grill Bar.

Top8 kolejka15 liga1

8 listopada dobre mecze rozegrali też inni przedstawiciele futboligowej elity. Choćby Maciek Sobota z Al-Maru, który paradoksalnie miał całkiem sporo do bronienia w rywalizacji z Offsidem i w wielu sytuacjach zachował się bardzo dobrze. Po prawej stronie defensywy ustawiliśmy Łukasza Kanię z Dar-Maru, który zaliczył bardzo przyzwoity powrót do rozgrywek po ponad rocznej przerwie. Dalej mamy najlepszego zawodnika spotkania Dar-Mar - In-Plus, czyli Karola Szeligę, z kolei pomoc obsadziliśmy dwoma przedstawicielami Al-Maru: Wojtkiem Kuleszą oraz Mateuszem Marcinkiewiczem. Rodzynkiem w tej formacji jest Damian Jarzębski - bez wątpienia sprawił on najwięcej problemów Al-Marowi w tamtym spotkaniu. Natomiast jedynym napastnikiem naszego Dream Teamu będzie Grzesiek Pański, a więc klubowy kolega Łukasza Grochowskiego.

W drugiej lidze w piętnastej kolejce także zobaczyliśmy trzy spotkania (do skutku nie doszła rywalizacja Tigera z AGD). I dwa z nich były ciekawe i trzymające w napięciu do ostatniego gwizdka, natomiast jedno rozstrzygnęło się bardzo szybko. Tym samym wybór ograniczyliśmy do dwóch meczów, z kolei po analizie konkretnych występów poszczególnych zawodników uznaliśmy, że na nagrodę najbardziej zasługuje TOMEK TERPIŁOWSKI! To on był autorem jedynego gola w spotkaniu Al-Maju z Drzewcami, to on napędzał swoją ekipę, jednocześnie będąc zawodnikiem najtrudniejszym do powstrzymania dla zielonkowskiej młodzieży. Za te zawody należą mu się duże słowa uznania i oczywiście to, czego nie wybierze Łukasz Grochowski.

Top8kolejka15 liga2

A najwięcej swoich reprezentantów w Drużynie Tygodnia ma Lema Logistic. Zespół z Radzymina pokonał 5:4 Ursynów i naszym zdaniem aż trzech graczy zasłużyło, by znaleźć się na grafice. To Kacper Piątkowski (który dokonywał cudów w bramce) oraz dwóch graczy z pola - Bartek Balcer i Arek Pisarek. Oprócz nich mamy też braci Bulików: Konrada w obronie i Rafała w ataku (który chyba rozegrał mecz życia w ósemkach). Całość uzupełniliśmy Danielem Jarosem z Al-Maju (bardzo szybki gracz, robiący sporo pozytywnego zamieszania) oraz skromnym organizatorem rozgrywek, który zdobył cztery gole tamtego dnia i nawet przeciwników zdziwił, że coś tam jeszcze potrafi. Z akcentem na "coś tam".

W profilach indywidualnych wymienionych zawodników już pojawiła się informacja, że zostaliście wybrani do TOP 8. A kolejne notowania w tej rundzie na dniach!


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819 InPlus 1920