Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

1000x200

ZALOGUJ SIĘ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Paweł Maliszewski i Daniel Więcek najlepsi w 10.kolejce!

24
Wrz

Często podczas wybierania zawodników do TOP 8 mamy kłopoty bogactwa. Ale tym razem było odwrotnie - z racji małej liczby meczów, długo zastanawialiśmy się, kogo wybrać do Drużyny Tygodnia.

W pierwszej lidze ten problem był trochę mniejszy niż w drugiej. Głównie dlatego, że tutaj odbyły się wszystkie spotkania. A oczywiście tym kluczowym, po którym nie ma już w elicie zespołu niepokonanego, był ten między Al-Marem a In-Plusem. Wygrali ci pierwsi, którzy w końcówce zachowali więcej sił i zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. A niebagatelny wpływ na to wydarzenie miał PAWEŁ MALISZEWSKI! To jego zdecydowaliśmy się uhonorować za dziesiątą kolejkę, bo przemawiały za nim i liczby i dobra gra. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do wyboru nagrody między biletem do kina Helios w Galerii Wołomin a voucherem na burgera do Krowa i Kurczak Grill Bar

8 KOLEJKI 1 LIGA 10 KOLEJKA

A osobą która łączy to rozdanie Top 8 z poprzednim jest Kamil Portacha. Tego bramkarza już drugi raz pod rząd wybieramy do Dream Teamu i to mimo sporego bagażu bramek, jaki zabrał w niedzielę do domu. Ale tyle co sytuacji przeciwko Dar-Marowi wyjął - obdzieliłby tym kilka spotkań. W obronie pomagać mu będą Szymon Klepacki i Kuba Zasadziński - dwójka z Offsidu, która miała największy wpływ na pokonanie Incognito. W centrum boiska ustawiliśmy świeżo upieczonego tatę - Maćka Kamińskiego, natomiast na skrzydłach pobiegają Mateusz Muszyński oraz drugi bohater niedzielnego szlagieru - Łukasz Godlewski. Całość uzupełnia "nie kto inny jak" - Arek Stępień.

W drugiej lidze kilkukrotnie wertowaliśmy spotkania, jakie odbyły się w ostatni dzień poprzedniego tygodnia i długo nie wiedzieliśmy, kim uzupełnić grafikę. Niestety - rozegrane zostały tylko trzy mecze, co bardzo ograniczyło nam możliwości. Ostatecznie doszliśmy jednak do porozumienia sami ze sobą ;), a w kwestii MVP uznaliśmy, że warto nagrodzić debiutanta - DANIELA WIĘCKA! Nowy gracz Ursynowa zagrał przeciwko Al-Majowi świetne zawody - oprócz tego, iż zanotował gola na wagę całej puli, to harował też obronie i pokazał nieprzeciętne możliwości wydolnościowe. To na pewno spore wzmocnienie "czarno-czerwonych" i być może godne zastępstwo dla Mateusza Muszyńskiego. Danielowi gratulujemy i w niedzielę zapraszamy po odbiór nagrody, której nie wybierze Paweł Maliszewski.

10 KOLEJKA TOPO 8 2 LIGA

Swoimi występami sprzed kilku dni wpadli nam w oko również tacy gracze - bramkarz Łukasz Trąbiński. Wielokrotnie piłka po strzałach zawodników Al-Maju już była praktycznie w siatce, ale jego interwencje ostatecznie temu zapobiegały. Naprawdę bardzo dobry występ. Za linię obrony będą odpowiedzialni Konrad Bulik (jak zwykle trudny do przejścia w obronie, a do tego gol na 1:1 z Drzewcami) oraz Łukasz Boguciński (piękna asysta do Pawła Gołaszewskiego i bardzo przyzwoita gra). Potem mamy bohatera ostatniej Szybkiej Piłki - Kamila Kłopotowskiego, z kolei później dwóch graczy, którzy nie zaznali w weekend smaku zwycięstwa, jednak ze swojej postawy mogą być zadowoleni - chodzi o Darka Piotrowicza (wszystko co dobre w Lemie, przechodziło przez jego nogi) i Mateusza Kowalczyka (ten gracz powoli wraca do formy sprzed lat). A miejsce na szpicy zarezerwowaliśmy dla Pawła Gołaszewskiego, dla którego to był debiut na nowej nawierzchni - i to debiut bardzo udany,

W profilach indywidualnych wymienionych zawodników już pojawiła się informacja, że zostaliście wybrani do TOP 8. A kolejne notowanie w tej rundzie za dwa tygodnie!


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819 InPlus 1920