Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Mateusz Marcinkiewicz i Rafał Saks najlepsi w 7.kolejce!

30
Paź

W pojedynkę meczu wygrać się nie da. Ale trzy punkty dużo łatwiej zdobyć, jeśli w danej drużynie są napastnicy, którzy zawsze gwarantują odpowiedni poziom.

A dziś w roli głównej właśnie najbardziej wysunięci gracze w swoich ekipach. W pierwszej lidze nagrodę przyznaliśmy MATEUSZOWI MARCINKIEWICZOWI, który swoim hat-trickiem przyczynił się do niespodziewanego, chociaż zasłużonego zwycięstwa Nauki Jazdy nad Retro. Ogólnie był to dobry mecz całego zespołu "Sławków", którzy od pierwszej do ostatniej minuty nie zeszli poniżej określonego limitu. A w sytuacjach zagrożenia - wiadomo. Wystarczyło wybić piłkę byle dalej, a Mateusz resztę już "załatwił" ;) Gratulujemy naszemu reprezentacyjnemu napastnikowi i zapraszamy do wyboru nagrody między biletem do kina Helios w Galerii Wołomin a voucherem na burgera do Krowa i Kurczak Grill Bar

8kolejki 1liga 7kolejka 5edycja

A jakie jeszcze nazwiska możecie znaleźć na powyższej grafice? Zaczynając od dołu - Sebastian Kurnikowski. Trzeba przyznać, że zaliczył on wiele dobrych interwencji przeciwko Fil-Polowi, zwłaszcza przy wyniku 0:0. W obronie mamy Radka Dobrzenieckiego oraz Kamila Nowaka, którego ustawiliśmy tutaj trochę eksperymentalnie, ale też chcieliśmy docenić jego dobry występ. Jak defensywny pomocnik zagra z kolei Christian Musu z In-Plusu - ten gracz zwykle rozpoczyna mecze z ławki, ale gdy wchodzi na plac to zawsze daje pozytywny impuls zespołowi. Natomiast w linii pomocy ustawiliśmy Wojtka Kuleszę i Marcina Mańko, między którymi miejsce znalazł Sławek Lubelski. Gracz Dar-Maru uratował skórę swojej drużynie, bo gdyby nie jego dwie bramki, to kto wie jakim wynikiem zakończyła by się potyczka z wołomińską Spartą.

Schodzimy do drugiej ligi. Tutaj również chwałę i splendor oddajemy zawodnikowi, który zanotował hat-tricka, a w naszych rozgrywkach taka sztuka udaje się nielicznym - RAFAŁ SAKS! Zawodnik Al-Maju zawsze wykonuje sporo pracy na rzecz swojej ekipy i chociaż czasami zdarza mu się zmarnować niezłą okazję, to w ostatnią niedzielę miał niesamowitą skuteczność. A truskawką na torcie była bramka na 3:1, po uderzeniu z główki. Brawo! W niedzielę zapraszamy po odbiór nagrody, której nie wybierze Mateusz Marcinkiewicz.

8kolejki 2liga 7kolejka 5edycja

No i klasycznie krótka recenzja pozostałych wybranych - między słupkami odważnie stawiamy na Kacpra Jąkałę. Ten gracz awaryjnie musiał stanął na bramce, a nie dość, że bronił całkiem nieźle, to świetnie rozgrywał i ustawiał kolegów. W defensywie zdecydowaliśmy się na dwóch młodych graczy - Janka Martynowskiego oraz Kubę Bogdana. Potem mamy kolejnego reprezentanta Fantazyjnych - Daniela Sulicha (gdyby zaliczył więcej meczów w barwach tej ekipy, to jej dorobek punktowy na pewno byłby większy). Z kolei w środku pola najbardziej podobał nam się taki oto tercet - Mateusz Hołda, Mateusz Kowalski oraz Piotrek Stefankowski, który gdy tylko pojawia się przy Dziennikarskiej, to zawsze zostawia po sobie ślad w postaci dobrego występu.

W profilach indywidualnych wymienionych zawodników już pojawiła się informacja, że zostaliście wybrani do TOP 8. A ostatnie notowanie w tej rundzie za tydzień!


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819 InPlus 1920