Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

1000x200 LIGA HALOWA

ZALOGUJ SIĘ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Wieści Podwarszawskie i WWL24 o 16.kolejce

20
Lis

My swoje o ostatniej kolejce piątej edycji już napisaliśmy. A co o wielkim finale możemy przeczytać gdzie indziej?

Wieści Podwarszawskie już od środy informują, że to In-Plus wygrał Futboligę. W artykule możecie znaleźć również zdjęcie triumfatorów, który już z drugiego "meczu o wszystko" pod rząd wychodzą obronną ręką. Ponad rok temu musieli wygrać z Offsidem i zrobili to, a teraz wystarczył im remis z Fil-Polem i także misję doprowadzili do końca. Być może na pamiątkę warto więc, by Księgowi wybrali się do kiosku, by móc pokazać rodzinie, że te coniedzielne wyjścia na piłkę, to jednak nie fikcja, a prawdziwa piłkarska rywalizacja. Zwłaszcza, iż to oni już drugi raz okazują się w niej najlepsi!

Relacje związane z Futboligą swoją stałą rubrykę mają również w serwisie WWL24 - portalu, traktującym o życiu Powiatu Wołomińskiego. Ostatnią znajdziecie TUTAJ. Warto dodać, że profil na Facebooku serwisu WWL24 ma ponad 16 tysięcy polubień i ponad 17 tysięcy obserwatorów! W okolicy trudno o lepszą reklamę dla rozgrywek.

Obydwu naszym partnerom medialnym dziękujemy za świetną współpracę i liczymy, że o zielonkowskich ósemkach będziemy mogli na ich łamach poczytać również w kolejnej edycji.

Wiesci 16 kolejka 5 edycja


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819 InPlus 1920