Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Wieści Podwarszawskie i WWL24 o 7.kolejce

30
Paź

Temat modernizacji nawierzchni stanowi nie mniej ciekawą kwestię aniżeli wyniki ostatnich meczów naszych rozgrywek. No ale nie ma się chyba czemu dziwić.

Także Wieści Podwarszawskie napomknęły co nieco o remoncie, który rozpocznie się na Dziennikarskiej już wkrótce. Ale nie był to oczywiście temat przewodni najnowszego wydania lokalnego tygodnika, bo znajdziecie tam również kilka słów o ostatniej kolejce. Oprócz tego nie zabrakło zdjęcia - znalazł się na nim Adrian Wasiak z FC Hash. Haszyści jak na razie w tym sezonie rozczarowują, bo sześć punktów to mało jak na dorobek zespołu, który tyle lat rywalizował w pierwszej lidze...

Relacje związane z Futboligą swoją stałą rubrykę mają również w serwisie WWL24 - portalu, traktującym o życiu Powiatu Wołomińskiego. Ostatnią znajdziecie TUTAJ. Znalazł się tam również ligowy magazyn z Irkiem Zygartowiczem i Adamem Ratyńskim. Warto dodać, że profil na Facebooku serwisu WWL24 ma ponad 12 tysięcy polubień i 13 tysięcy obserwatorów! W okolicy trudno o lepszą reklamę dla rozgrywek.

Wiesci 7kolejka 5edycjaa


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819 InPlus 1920