Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

1000x200

ZALOGUJ SIĘ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Wieści Podwarszawskie i WWL24 o 6.kolejce

22
Paź

Tydzień temu materiał z Wieści się nie pojawił. Ale nie przez nasze niedopatrzenie, ale przez... politykę. Łamy gazety zajęły wyniki i komentarze powyborcze.

Na szczęście teraz wszystko wróciło już do normy i w najnowszym wydaniu Wieści Podwarszawskich ponownie możecie przeczytać o naszej lidze. A artykuł jest spory, nie brakuje w nim też zdjęcia, na którym redaktor Linda Gajewska uchwyciła dość symptomatyczny obrazek - upadek zawodnika ŻoliBoli. Niestety beniaminkowi na razie nie idzie i w ostatnią niedzielę przegrał on kolejny mecz, tym razem 0:2 z Sokołami. Aha - grafika dopasowała się do rozmiarów strony, ale chcąc przeczytać tekst w bardziej komfortowy sposób, kliknijcie na obrazek prawym przyciskiem myszy i otwórzcie go w nowej karcie.

Relacje związane z Futboligą swoją stałą rubrykę mają również w serwisie WWL24 - portalu, traktującym o życiu Powiatu Wołomińskiego. Ostatnią znajdziecie TUTAJ. Warto dodać, że profil na Facebooku serwisu WWL24 ma ponad 12 tysięcy polubień i 13 tysięcy obserwatorów! W okolicy trudno o lepszą reklamę dla rozgrywek.

Wiesci6kolejka5edycja


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819 InPlus 1920