Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Liga Typerów powraca! Analizuj, obstawiaj, wygrywaj!

11
Wrz

Startuje liga, więc synchronicznie zapraszamy również do udziału w analizowanie wyników meczów naszych rozgrywek. Ostatnie dwie edycje wygrał użytkownik QPR14 - czy uda mu się skompletować klasycznego hat-tricka?

Ponieważ do naszej ligi dołączyło kilka nowych drużyn, a co za tym idzie - sporo nowych graczy, zacznijmy od przypomnienia zasad prawidłowego uczestnictwa w Lidze Typerów. By wziąć udział w zabawie należy się wpierw zarejestrować. Sporo z Was ten proces ma za sobą, ale nie wszyscy i dla tych użytkowników mała instrukcja. Zacznijcie od wykorzystania opcji znajdującej się w module logowania (prawy górny róg strony) - "ZALOGUJ SIĘ". Po kliknięciu pojawi się Wam informacja, że: "Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!" - klikacie na pomarańczowy napis i przenosicie się do modułu rejestracji. Następnie w rubryce "imię" wpisujecie imię i nazwisko, z kolei w opcji "użytkownik" nazwę, którą chcecie się posługiwać w zabawie. Na stronie będzie widoczna wyłącznie nazwa, więc cała reszta pozostanie tylko do wiadomości organizatora. Gdy już się zarejestrujecie poprzez wypełnienie obowiązkowych pól i kliknięcie "załóż swoje konto" musicie oczekiwać na aktywację. Wchodzicie wówczas na maila którego podaliście przy rejestracji, gdzie już powinna na Was czekać wiadomość ze strony Futboligi z linkiem aktywującym konto. Klikacie i wówczas możecie się już zalogować. Gdybyście mieli jednak jakiekolwiek problemy z którąkolwiek z powyższych czynności (brak maila, błąd przy logowaniu, etc) lub np nie pamiętacie swojego loginu czy też hasła - piszcie!

Gdy jesteście już zalogowani wchodzicie w TYPERA i przechodzicie do zakładki "typuj wyniki" (dla niezalogowanych jest ona pusta!). Gdy znajdziecie się w menu typowania, od razu pojawią się Wam mecze, gdzie należy wpisać przewidywane wyniki i zatwierdzić je "dyskietką". Punktacja jest następująca:

3 punkty - dokładne wytypowanie rezultatu

2 punkty - poprawne wytypowanie zwycięzcy i różnicy bramkowej

2 punkty - poprawne wytypowanie remisu

1 punkt - poprawne wytypowanie zwycięzcy 

Mecze do wytypowania będziemy wrzucali w poniedziałek lub wtorek, razem z terminarzem. Te na pierwszą kolejkę już znajdują się w module. Wyniki będzie można typować zawsze do godziny rozpoczęcia pierwszego niedzielnego spotkania - do tego momentu istnieje możliwość ich dowolnego edytowania. Później typy znikną. Z kolei klasyfikację generalną znajdziecie w samym module (należy wybrać Ligę Typerów - V edycja), jak również na stronie głównej Futboligi (tylko pierwsza "10").

A co mamy dla zwycięzców? Jak zwykle bonusy do forBET za wygranie poszczególnej kolejki (10), jak również dla trzech najlepszych typerów na koniec zabawy (odpowiednio 50, 30, 20). Dodatkowo - dla użytkownika który zajmie pierwsze miejsce przewidujemy pamiątkową statuetkę i nagrodę rzeczową!

Wszystko jasne? No to rejestrujcie się, logujcie, sprawdzajcie składy drużyn, analizujcie i TYPUJCIE! Co tydzień będziemy Wasze dokonania podsumowywali, wraz ze statystykami. Powodzenia!


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819 InPlus 1920