Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

1000x200 LIGA HALOWA

ZALOGUJ SIĘ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Hoogs przerywa dominację QPR14 i wygrywa ligę typerów!

18
Lis

Rok temu zastanawialiśmy się, czy użytkownik QPR14 będzie w stanie skompletować klasycznego hat-tricka, jeśli chodzi o zwycięstwa w naszej zabawie. Ostatnia kolejka tej edycji rozwiała w tym temacie wszelkie wątpliwości.

Ale po kolei! Zanim powiemy kto wygrał klasyfikację generalną, wpierw ogłośmy triumfatora ostatniej serii. A został nim AdamWu, który uzbierał aż dziewięć punktów, z czego trzy zgarnął za dokładnie wytypowany wynik spotkania Lema Logistic - Galacticos (3:1). Co więcej - wskazał on poprawnie sześciu z siedmiu zwycięzców meczów z 15 listopada i dał się jedynie zaskoczyć w rywalizacji AGD Marking - Drzewce, gdzie postawił na tych drugich. Nagroda, czyli bonus do forBET trafia więc w dobre ręce. Gratulujemy!

A kto wygrał całą zabawę? Otóż ogłaszamy wszem i wobec, że z dorobkiem 115 punktów został nim Hoogs, czyli Michał Kaźmierski z zespołu Tiger! Drugie miejsce przypadło Kamyczkowi, a trzecie QPR14. Dla zdobywcy pierwszego miejsce mamy nagrodę główną, czyli bonus, statuetkę i upominek od firmy AMH 365 Sport. Do pozostałych uczestników podium trafią bonusy pocieszenia. Fajnie, że rywalizacja do samego końca była zacięta, aczkolwiek triumf Hoogsa był zasłużony, bo od dłuższego czasu miał on bezpieczną przewagę nad resztą stawki, którą udało mu się dowieźć do samego końca. Brawo! 

Było kilka słów o wygranych, więc teraz przechodzimy do stałego elementu naszego programu, a więc weryfikacji jak obstawialiście hity ostatniej kolejki. W pierwszej lidze pod lupę wzięliśmy szlagier sezonu, czyli rywalizację In-Plusu z Fil-Polem. No i tylko wspomniany wcześniej AdamWu trafił, że rozstrzygnięcie w tej konfrontacji nie padnie. Reszta z Was stawiała na zwycięstwa konkretnych drużyn - zdecydowana większość typowała In-Plus (6 głosów), natomiast w sukces Fil-Polu wierzyła tylko jedna osoba. Wynik końcowy to 1:1.

W drugiej lidze przyjrzeliśmy się parze Al-Maj Car - Wola Rasztowska. To mógł być mecz o podium, ale ostatecznie ani jedni ani drudzy medali za ten sezon nie zobaczą. Ostatecznie stanęło na 5:2 dla Woli i mimo, że ten zespół był niżej notowany w tabeli przed finałową kolejką, to taki rezultat nie stanowił dla Was żadnego zaskoczenia. Tylko jeden gracz postawił bowiem na triumf markowian, a cała reszta - słusznie - na Konrada Bulika i spółkę. 

I jeszcze jedno ważne info - wszystkie szczegóły dotyczące odbioru bonusów (tych głównych i cotygodniowych) wyślemy zainteresowanym dziś/jutro na skrzynki mailowe. Przypominamy, że warunkiem ich odebrania jest posiadanie konta na forBET. Jeśli takowego nie macie, a chcielibyście założyć - służymy pomocą. Dziękujemy Wam za udział i widzimy się w kolejnej edycji Ligi Typerów, której od marca na pewno nie zabraknie!


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819 InPlus 1920