Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Podsumowanie 15.kolejki Ligi Typerów

10
Lis

Już tylko kilka punktów dzieli Hoogsa od zwycięstwa w klasyfikacji generalnej naszej zabawy. I chociaż to nie on zwyciężył w 15.kolejce, to jego przewaga i tak pozostała bardzo bezpieczna. 

W ostatniej serii wiktorię gwarantowało dziewięć punktów. I dokładnie tyle skompletował użytkownik roberto, który trafił np, że Incognito pokona Multi-Medikę w stosunku 3:0. Co prawda ten gracz nie liczy się w walce o końcowe zwycięstwo, co nie znaczy, że nie należy mu się bonus do forBET. A warto jeszcze rzucić okiem na tabelę główną. Tutaj prowadzi wspomniany Hoogs, mając 110 punktów, a za jego plecami czają się Kamyczek (105) i QPR (105). Reszta stawki nie ma już szans by przegonić lidera, a trzeba sobie również postawić pytanie, czy ktokolwiek jest w stanie to zrobić. Co prawda goniącej dwójce udało się nadrobić trochę punktów po ostatniej niedzieli, no ale musiałby się stać cud, żeby przewaga pięciu "oczek" została roztrwoniona. Tym bardziej, że meczów jest mało, a niektóre z nich mają zdecydowanego faworyta. Ale pożyjemy - zobaczymy. W końcu "nigdy nie mów nigdy".

Przyjrzyjmy się jeszcze jak typowaliście hity obydwu poziomów rozgrywkowych. W pierwszej lidze wyrównanie zapowiadała się rywalizacja Incognito z Multi-Mediką. I w sumie taka była, bo jeszcze na kilka minut przed końcem wynik brzmiał tylko 1:0. Ostatecznie Incognito wygrało 3:0, co ucieszyło sześciu naszych typerów. Jeden postawił na remis, kolejny na Multi, aczkolwiek wyglądało to po prostu na szukanie niespodzianki i próbę zmniejszenia dystansu do lidera. Nic z tego jednak nie wyszło...

A jak typowaliście najciekawszy mecz (z tych, które się odbyły) w drugiej lidze? Był nim bez wątpienia pojedynek Drzewce kontra Al-Maj Car. O wszystkim zdecydował zaledwie jeden gol, który padł już 5 minucie spotkania, a zdobyli go reprezentanci Marek. Trzy punkty dla ekipy Grześka Wojdy przewidziało tylko dwóch uczestników naszej zabawy. Cała reszta kibicowała Drzewcom, ale ci w niedzielę zawiedli i ich awans do pierwszej ligi stanął pod małym znakiem zapytania.

A typy na ostatnią, 16.kolejkę można już dodawać. I pospieszcie się, bo czasu jest naprawdę niewiele!


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819 InPlus 1920