Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

1000x200

ZALOGUJ SIĘ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Podsumowanie 13.kolejki Ligi Typerów

21
Paź

Powoli rozpoczyna się ten moment w naszej zabawie, gdzie wszyscy którzy gonią lidera, muszą zacząć ryzykować. Bo jeżeli będą typować identycznie jak on, to trudno im będzie zmniejszyć dystans do pierwszego miejsca.

To wszystko trzeba jednak robić z głową, a akurat w tej kolejce lider czyli Hoogs zanotował zaledwie cztery punkty. Wykorzystało to kilku innych graczy, którzy punktowali znacznie lepiej, z kolei najlepiej wypadło w tej serii trzech użytkowników: Lentini, Webi i Felipe. Każdy z nich zdobył po dziewięć oczek, każdy z nich trafił jeden dokładny rezultat i w związku z tym na konto każdego z nich trafi bonus do forBET! Z tego tercetu tylko Lentini nie liczy się już w walce o najwyższe cele, natomiast pozostała dwójka wciąż może jeszcze wierzyć, że uda się jej w końcówce sezonu wskoczyć przynajmniej na podium. Ale właśnie - powoli trzeba zacząć podejmować ryzyko, bo bezpieczne typy mogą nie dać efektu. Nasi typerzy będą więc mieli o czym myśleć w najbliższych tygodniach.

A jak poszło Wam obstawianie najciekawszych meczów poprzedniej niedzieli? W pierwszej lidze przyjrzeliśmy się spotkaniu Fil-Pol - Dar-Mar. Długo zapowiadało się tutaj na sukces Fil-Polu, ale skończyło się remisem i taki też wynik obstawiło dwóch naszych graczy. Pozostałe wskazania rozłożyły się następująco - pięć osób trzymało kciuki za ekipę Wojtka Kuciaka, a trzy liczyły, że to Dar-Mar zabierze całą pulę do Kobyłki. I chociaż ostatecznie zespół Norberta Kucharczyka zabrał ze sobą jeden, to pewnie i tak celebrował go na równi ze zwycięstwem.

Równie emocjonujące spotkanie odbyło się w drugiej lidze i też dotyczyły zespołów z czuba tabeli. Chodzi o Ursynów i Drzewce. Do podziału punktów zabrakło niewiele, ale ostatecznie górę wzięła młodość i to zespół Adriana Zająca mógł się cieszyć z wiktorii. Gdyby skończyło się brakiem rozstrzygnięcia, to taka informacja ucieszyłaby aż trzech graczy, który typowali tutaj remis (każdy z nich w stosunku 1:1). Dwóch uczestników naszej zabawy obstawiło triumf Ursynowa, z kolei zdecydowana większość słusznie wskazała, że to Drzewce uniosą tutaj ręce w geście triumfu. I tak też się stało.

A typy na 14.kolejkę można już oddawać. Czas macie do niedzieli do 10:00. Jeśli ktoś chciałby dołączyć do naszej zabawy (do czego serdecznie zachęcamy, bo bonusy są do wygrania po KAŻDEJ kolejce), to wszystkie potrzebne informacje znajdzie TUTAJ


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819 InPlus 1920