Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

1000x200

ZALOGUJ SIĘ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Podsumowanie 11.kolejki Ligi Typerów

01
Paź

Sytuacja w tabeli Ligi Typerów robi się podobna do tej, co w drugiej lidze naszych rozgrywek. Różnice punktowe są coraz mniejsze, a szansę na końcowy triumf ma przynajmniej kilku uczestników zabawy. 

Najbardziej zadowolony po ostatnim weekendzie może być zwłaszcza właściciel konta QPR14. To on zdobył najwięcej punktów za mecze weekendowe, gromadząc ich łącznie osiem. Był on też jednym z niewielu graczy, którzy w tej serii trafili dokładny wynik któregoś ze spotkań - w tym przypadku poprawnie wskazał, że Tiger minimalnie upora się z Wolą Rasztowską (2:1). To zwycięstwo pozwoliło QPR14 by wskoczyć na drugie miejsce w klasyfikacji generalnej, gdzie strata do prowadzącego Hoogsa to zaledwie cztery punkty! Ślemy zasłużone gratulacje, a na konto tego gracza trafia oczywiście bonus do forBET! Brawo!

W ostatnią niedzielę wiele meczów klasyfikowało się do kategorii "hity". W pierwszej lidze był nim bez wątpienia mecz między Fil-Polem a Al-Marem. Spotkanie nie zawiodło, trzymało w napięciu do samego końca, a rozstrzygnięcie zapadło dopiero na dwie minuty przed końcem. Co ciekawe - jeden z naszych typerów obstawił tutaj remis 3:3 i gol na 4:3 spowodował, że mógł na głos wygłosić legendarną opinię: "Dzieci, obiadu nie będzie - podziękujcie Fil-Polowi" ;) Była z kolei jedna osoba, która rezultat 4:3 przewidziała! Ogólnie większość z Was stawiała tutaj na ekipę Wojtka Kuciaka, aczkolwiek raczej były to skromne zwycięstwa. Łącznie typów na dawną Andromedę było sześć, na remis jeden, a trzech graczy którzy postawili na Al-Mar, musiało się obejść smakiem. 

Wiele wyrównanych starć miało miejsce również w drugiej lidze. Ale my paradoksalnie chcemy się przyjrzeć, jak wyglądały Wasze skazania dotyczące starcia Al-Maj - Lema. Głównie z tego powodu, że ci pierwsi mogą zarówno wygrać z każdym, jak i z każdym przegrać, z kolei w Lemie drzemie niewykorzystany potencjał, a magia takich nazwisk jak Piotrowicz czy Pisarek robi swoje. I tutaj też, mimo że przecież to markowianiebyli zdecydowanym faworytem, trafiło się kilka typów odwrotnych. Łącznie aż trzech graczy postawiło na Logistycznych, a jeden na remis. Okazało się to bardzo chybionym typem, bo Lema przegrała aż 3:9. To z kolei ucieszyło sześciu uczestników naszej gry, którzy taki właśnie scenariusz chcieli zobaczyć po 50 minutach. I mieli rację ;)

Co do meczów na 12.kolejkę to pojawią się one we wtorek w przyszłym tygodniu (w ten weekend będziemy bowiem rozgrywać Puchar Ligi). Jeśli ktoś chciałby dołączyć do naszej zabawy (do czego serdecznie zachęcamy, bo bonusy są do wygrania po KAŻDEJ kolejce), to wszystkie potrzebne informacje znajdzie TUTAJ


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819 InPlus 1920