Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Podsumowanie 9.kolejki Ligi Typerów

14
Wrz

Trochę na ostatnią chwilę wróciliśmy do zabawy w typowanie wyników meczów na naszej stronie. Przepraszamy za ten pośpiech, ale moduł do logowania bywa kapryśny i czasami lubi płatać figle. Na szczęście wszystko jest już w porządku.

Zacznijmy może od tego, że znakomita część fanów naszej typerki nie miała łatwego zadania. W niedzielę nie wszystkie wyniki były bowiem oczywiste i najlepsi typerzy zdobyli za nią 8 punktów. A było ich aż czterech, z czego trzech trafiło jeden dokładny wynik. A ponieważ kolejna opcja jaką bierzemy wówczas pod uwagę (poprawnie wytypowana różnica bramek) wypadła remisowo, to zwycięzców po dziewiątej serii mam trzech - Felipe, QPR14 i Helmut. To trio zgarnie więc bonus do legalnego polskiego bukmachera - forBET! (przypominamy, że bonusy będą do odbioru po zakończeniu całej zabawy). Inna dobra informacja dla właścicieli tychże kont jest taka, że tylko cztery punkty zgarnął w tej kolejce Hoogs i jego przewaga w klasyfikacji generalnej zmniejszyła się. A to oznacza, że zabawa będzie jeszcze ciekawsza! 

A teraz przechodzimy do weryfikacji, jak obstawialiście najciekawsze spotkania danego poziomu rozgrywkowego. Nie analizujemy meczu Offside - Fil-Pol, bo ostatecznie okazał się on do jednej bramki, ale tego samego nie możemy napisać o potyczce Dar-Maru z Al-Marem. Tutaj rywalizacja była niezwykle zacięta i ostatecznie zwycięsko wyszła z niej ekipa Marcina Rychty. Na czternaście typów jakie oddaliście, pięć okazało się trafionych. Co ciekawe - tyle samo osób postawiło na Dar-Mar, z kolei cztery widziały w tej potyczce remis. Widać, że podobnie oceniacie potencjał obydwu ekip, no ale tym razem trzy punkty pojechały do Wołomina.

W drugiej lidze smakowicie zapowiadał się pojedynek Al-Maj Car kontra AGD Marking. No i faktycznie - kto wie, czy tego spotkania nie możemy nawet nazwać najbardziej emocjonującym ze wszystkich, jakie obejrzeliśmy w niedzielę. Wynik końcowy czyli 3:3, totalnie zaskoczył naszych "ankietowanych". Nikt czegoś takiego nie przewidział. Więcej szans dawaliście Markingowi, bo jego triumf zaznaczyło dziewięciu typerów. Pięciu wyżej stawiało akcje Al-Maju, który pod koniec meczu wydawał się nawet bliski triumfu, jednak w końcowym rozrachunku musiał się zadowolić jednym "oczkiem".

A typy na 10.kolejkę można już oddawać. Czas macie do niedzieli do 10:00. Jeśli ktoś chciałby dołączyć do naszej zabawy (do czego serdecznie zachęcamy, bo bonusy są do wygrania po KAŻDEJ kolejce), to wszystkie potrzebne informacje znajdzie TUTAJ


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819