Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Podsumowanie 8.kolejki Ligi Typerów

05
Lis

Przez całą rundę różnice w czołówce były minimalne. Ale w ostatniej serii, jeden z uczestników wystrzelił jak z procy, wygrywając kolejkę i budując sobie przewagę nad goniącym peletonem.

Tym kimś jest Hoogs. Właściciel konta o takiej nazwie zdobył za niedzielne spotkania aż jedenaście punktów, w tym trzy za dokładnie wytypowany rezultat spotkania Al-Maj Car - ŻoliBoli 5:1. Oprócz tego Hoogs trafił też aż trzy razy poprawną różnicę bramek. Gratulujemy i oczywiście przekazujemy bonus do legalnego polskiego bukmachera - forBET! Jeśli chodzi o klasyfikację generalną, to tutaj sprawy mają się następująco - prowadzi Hoogs, za nim - z siedmioma oczkami straty - jest Kamyczek, a na trzecią lokatę wskoczył obrońca tytułu QPR14. Ciekawe, czy taki stan będzie też na koniec naszej zabawy, czyli w czerwcu 2020.

Ok, idziemy w kierunku statystyk. W pierwszej lidze wiele meczów pokończyło się sensacyjnymi rozstrzygnięciami. Za niespodziankę nie można z kolei uznać zwycięstwa In-Plusu nad Offsidem. Tutaj tak naprawdę każdy rezultat był możliwy, co potwierdziły Wasze typy. Na trzynaście osób, które wytypowały to starcie, osiem poprawnie wskazało późniejszego triumfatora. Tylko jeden uczestnik wskazał na remis, z kolei pozostali więcej szans dawali przybyszom z Wołomina. No i tak jak pisaliśmy - remis byłby chyba tutaj wynikiem sprawiedliwym, ale skończyło się finalnie na 4:3 dla urzędujących mistrzów. Z ciekawości spojrzeliśmy także na Wasze wskazania meczu Marcova - Nauka Jazdy u Sławka. To miała być wyrównana potyczka, no i taka też była - skończyło się na 1:1. Ten scenariusz nie zaskoczył dwóch osób, które domyśliły się, iż tutaj triumfatora nie poznamy, Sześciu typerów trzymały kciuki za Fioletowych, natomiast pięciu za NJUS. I wszyscy byli bardzo blisko ;)

W drugiej lidze liderem pozostał natomiast Ursynów, który jednak przed kilkoma dniami przegrał z Drzewcami. Sensacja? Raczej nie, zwłaszcza że aż pięciu uczestników Ligi Typerów przewidziało, iż tak to się może skończyć. Typy były zresztą idealnie równie, bo innych dwóch graczy postawiło na brak rozstrzygnięcia, a pozostałych pięciu trzymało kciuki za "czarno-czerwonych". Końcowy wynik to 5:2 dla zielonkowskiej młodzieży.

A dalsza część zabawy dopiero na wiosnę. W najbliższych dniach podsumujemy Wasze bonusowe zdobycze za tę rundę, ale przypominamy że warunkiem ich odebrania jest posiadanie konta na forBET. Całą procedurę dokładnie opiszemy Wam w mailu. W razie jakichkolwiek pytań - jesteśmy do dyspozycji.


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819 InPlus 1920