Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

1000x200

ZALOGUJ SIĘ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Ligi już nie ma, ale reprezentacja pozostała!

26
Lip

Chociaż zmagania Futboligi na dłuższy czas zostały wstrzymane, to nasza ligowa reprezentacja przetrwała. I ma się na tyle dobrze, że w sierpniu po raz trzeci spróbuje swoich sił w Pucharze Polski!

Dwa lata temu graliśmy świetnie i doszliśmy do trzeciej rundy. Przed rokiem gra była już trochę słabsza i niestety potknęliśmy się już na drugiej przeszkodzie, choć trzeba przyznać że juniorzy Varsovii to był naprawdę wymagający rywal. Jak nam pójdzie teraz? Liczymy na to, że zagramy na swoim poziomie, a to powinno dać nam szansę, by emocje pucharowe przeżywać dłużej niż ostatnio. A zaczniemy od rywala, którym będzie SWPS. To prawdopodobnie studenci lub absolwenci Uniwersytetu Humanistyczno-Społecznego, którzy podobnie jak my mają za sobą trzy występy w OPP. I jak dotąd nie udało im się wyjść poza pierwszą rundę. W debiucie zostali pokonali przez Devkę Warszawa (1:4), a rok temu ulegli KKS Żoliborz (1:2). Co ciekawe - z obydwoma pogromcami SWPSu nasza reprezentacja grała i dość wysoko wygrywała. Ale nie wyciągamy z tego żadnych wniosków - po pierwsze to było dawno. A po drugie - zupełnie nie wiemy, jak od tamtego czasu zmienił się skład naszych najbliższych rywali. W każdym razie podchodzimy do tej potyczki bardzo poważnie, nikogo nie lekceważymy i zrobimy wszystko, by znaleźć się dalej. Jeśli to się uda, to w drugiej rundzie dojdzie do powtórki sprzed dwóch lat, Wtedy w tej samej fazie rozgrywek trafiliśmy na GKP Targówek i teraz także! Obecnie ten zespół nosi nazwę Targówek 1953 Warszawa. Przy okazji naszego pierwszego spotkania wygraliśmy wysoko (7:2), co było sporym zaskoczeniem, bo rywal był faworytem. Nie mamy jednak nic przeciwko, aby doszło do powtórki z rozrywki. A gdyby nasze umiejętności wystarczyły na odprawienie z kwitkiem wspomnianych rywali, to w trzeciej rundzie czeka Wicher Kobyłka! Droga nie jest więc lekka, ale znamy swoją wartość i wierzymy, że stać nas na dobry wynik.

Jeśli chodzi o spotkanie z SWPS, to rozegramy je w niedzielę 15 sierpnia o godzinie 19:00 na obiekcie w Zielonce, ulica Dziennikarska! Zachęcamy Was do wsparcia na trybunach, liczymy na Waszą obecność, a po więcej szczegółów zapraszamy do wydarzenia na facebooku - TUTAJ.

Stadionie Narodowy - nadchodzimy!


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819 InPlus 1920