Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

1000x200

ZALOGUJ SIĘ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Misja Futboligi dobiegła końca.

02
Mar

Chcielibyśmy poinformować, że 1 marca 2021 roku zapadła decyzja o zamknięciu zielonkowskich ósemek. Była to konsekwencja wielu czynników, które sprawiły, że nie widzieliśmy perspektyw na dalsze funkcjonowanie rozgrywek.

6 września 2015 roku, czyli prawie pięć lat temu wybrzmiał pierwszy gwizdek w Futbolidze. Przypomnijmy - te rozgrywki były spuścizną po Zielonkowskiej Amatorskiej Lidze Piłkarskiej, która trwała w Zielonce przeszło 20 lat. Zaczęliśmy od 10 drużyn, w pewnym momencie mieliśmy ich nawet 20.  Ale wszystko ma swój kres. Pandemia, coraz słabsze zainteresowanie formatem 7+1, jak również inne argumenty spowodowały, że wspólnie z Dyrektorem Ośrodka Kultury i Sportu uznaliśmy, że nie ma warunków do rozegrania kolejnego sezonu. Jest nam szkoda, włożyliśmy mnóstwo energii w te zmagania i będziemy je wspominali z ogromnym sentymentem. Liczymy, że Wy również macie o nich wyłącznie pozytywne zdanie. Jeśli tak, to bardzo nam miło. 

Wszystkim zawodnikom, sędziom, kibicom, sponsorom, partnerom, panom którzy pilnowali boiska, dyrekcji Ośrodka Kultury i Sportu - bardzo dziękujemy. I nie mówimy żegnaj, bo kto wie co przyniesie przyszłość. Być może nadejdzie moment, że te rozgrywki powrócą, ale na tę chwilę czeka je długi i spokojny sen. 

Futboliga przechodzi do historii.

PS: jeśli szukacie dla siebie Ligi Szóstek, to zapraszamy do Strefy 6.


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819 InPlus 1920