Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Ostatnia kolejka zostanie rozegrana 11 listopada!

08
Lis

Z wielu względów jesteśmy zmuszeni przyspieszyć rozegranie ostatniej serii piątej edycji Futboligi. Może się bowiem zdarzyć tak, że w kolejny w weekend boiska będą pozamykane a wtedy zostaniemy z ogromnym problemem.

Obecny sezon gramy już od... roku. Nie chcemy dopuścić do sytuacji, by to wszystko przedłużyło się o kolejnych kilka miesięcy, bo chyba nikomu nie musimy tłumaczyć, z jakimi konsekwencjami przyszłoby nam się wówczas zmierzyć. Poza tym - nie mamy też wyjścia. Ośrodek Kultury i Sportu, który jest organizatorem rozgrywek, został w piątek zamknięty i wszystkie jego sekcje sportowe powinny zostać wstrzymane. Na szczęście działamy na otwartej przestrzeni i w wyniku konsultacji, udało nam się doprowadzić do kompromisu, który pozwoli nam dokończyć rozgrywki, ale szybciej niż to planowaliśmy. Uważamy, że w obecnych okolicznościach, gdzie każdego dnia możemy spodziewać się narodowej kwarantanny, to i tak najlepsza możliwa opcja. Wszystkich kapitanów już poinformowaliśmy o powyższym, oczywiście zdarzyło się, że któryś z nich kręcił nosem, ale nie można tutaj myśleć tylko o swojej drużynie, lecz trzeba spojrzeć na całe rozgrywki. Dlatego decyzja jest jedna i nieodwołalna - środa 11 listopada będzie dniem meczowym.

Zmagania rozpoczniemy prawdopodobnie od godziny 14:00 (wcześniej boisko będzie zajęte), a skończymy późnym wieczorem. Do poniedziałku do godziny 14:00 można nam wysłać swoje preferencje, ale tylko z poważnymi argumentami. Terminarz pojawi się tego samego dnia wieczorem.

Dziękujemy za zrozumienie i prosimy o mobilizację.


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819 InPlus 1920