Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

1000x200 LIGA HALOWA

ZALOGUJ SIĘ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Sprawdź formę przed ligą! Zapraszamy na turniej!

12
Lut

Kolejny sezon Futboligi powinien wystartować pod koniec marca. A dokładnie w połowie miesiąca damy Wam okazję, byście zweryfikowali ile Wam jeszcze brakuje do optymalnej dyspozycji.

Pewnie wielu z Was już dawno nie miało kontaktu z piłką - czy to halową czy też taką, którą rywalizujemy na boiskach trawiastych. Na szczęście Orliki są już otwarte i można na nich legalnie grać. To powoduje, że z pełną odpowiedzialnością możemy rozpocząć promocję naszego turnieju, czyli II edycji Wiosennego NLH Cup. Zmagania odbędą się dokładnie 14 marca w Woli Rasztowskiej (świetny i szybki dojazd trasą S8!), a grać będziemy w systemie 5+bramkarz. Przewidujemy udział 16-20 zespołów, a rywalizacja będzie sie toczyła tylko w niedzielę, od rana do wieczora (aczkolwiek nie wykluczamy, że przy większej liczbie chętnych, część grup zagramy również w sobotę). 

Wszystkie newsy związane z turniejem, jak również informacje związane z wpisowym znajdziecie albo TUTAJ albo w wydarzeniu turniejowym na Facebooku - TUTAJ. Wybierając w nim opcję "wezmę udział" będziecie na bieżąco informowani o stanie zapisów i innych ważnych aspektach związanych z całą imprezą.

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie turnieju jesteśmy do dyspozycji. Serdecznie zapraszamy! Grajmy póki można :)


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819 InPlus 1920