Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Zapraszamy na turniej na sztucznej trawie w Woli Rasztowskiej

17
Sie

Na początku września wróci Futboliga. Dlatego wszystkim tym, którzy chcą sprawdzić swoją formę przed powrotem rozgrywek, polecamy turniej jaki zorganizujemy 6 września!

W trakcie wakacji pewnie znakomita część z Was nie miała styczności z piłką. Warto więc zweryfikować, jak będziecie wyglądali w sezonie pod kątem kondycyjnym, a najlepiej można to zrobić biorąc udział w naszych zawodach. Tak jak napisaliśmy wyżej - 6 września, w Woli Rasztowskiej (świetny dojazd trasą S8!) organizujemy turniej na sztucznej trawie w systemie 5+bramkarz. Przewidujemy udział 16-20 zespołów, a rywalizacja będzie sie toczyła tylko w niedzielę, od rana do wieczora. Wpisowe wynosi zaledwie 199 zł, a w tej kwocie gwarantujemy przynajmniej cztere mecze oraz fachową organizację. 

Wszystkie newsy związane z turniejem znajdziecie albo TUTAJ albo w wydarzeniu turniejowym na FB - TUTAJ. Wybierając w nim opcję "wezmę udział" będziecie na bieżąco informowani o stanie zapisów i innych ważnych aspektach związanych z całą imprezą.

W razie jakichkolwiek pytań związanych z turniejem jesteśmy do dyspozycji. Serdecznie zapraszamy!


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819