Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
cache/resized/c3ff0451bca5b7809d76d7ffde0c9175.jpg
Stadion Miejski zyska nową, sztuczną trawę!
UDAŁO SIĘ! Ministerstwo Sportu ogłosiło, że Miasto Zielonka otrzyma ...
cache/resized/0b1c386cf27a27259d25583a7820492b.jpg
StatSports - poczuj się jak profesjonalny piłkarz!
Miło nam poinformować, że kilka dni temu zaopatrzyliśmy się w produkt ...
cache/resized/d5edb29abaff505b5e4290556370e5e6.jpg
Mecze Futboligi już niedługo w ofercie forBET!
Zgodnie z tym co pisaliśmy w pierwszym "wiosennym" artykule, już ...

Puchar Fair Play znów w rękach Woli Rasztowskiej!

19
Lis

Ta klasyfikacja chyba powinna nosić nazwę "Puchar Woli Rasztowskiej". A to wszystko dlatego, że Konrad Bulik i spółka zgarniają to trofeum już trzeci sezon z rzędu!

Gdyby nie to, że Woli zabrakło jednego punktu do podium drugiej ligi, można byłoby powiedzieć, iż był to dla niej całkiem udany sezon. Udana była na pewno druga część piątej edycji, gdy zespół w żółto-czarnych koszulkach prezentował zdecydowanie najbardziej atrakcyjną piłkę dla oka ze wszystkich ekip zaplecza elity. I w dodatku czynił to grając bardzo czysto. Rok temu, gdy chłopaki wygrywali tę klasyfikację mieli na swoim koncie zaledwie dwie żółte kartki. Teraz było ich trzy, co i tak jest godnym podziwu wynikiem. Na drugim miejscu uplasowali się zawodnicy Incognito (sześć żółtych kartek), z kolei trzecie miejsce zajął Fil-Pol (osiem żółtych kartek). Pełną tabelę możecie zobaczyć TUTAJ. Przypominamy, że braliśmy pod uwagę jedynie te drużyny, które rozegrały pełny sezon!

Słowa uznania dla powyższych ekip to jedno. Druga kwestia to oczywiście zniżki na kolejną edycję (przy założeniu, że te drużyny zdecydują się kontynuować przygodę z Futboligą) - odpowiednio 300, 200 i 100 zł. Są to upusty na CAŁY sezon, czyli w przypadku np Woli, po 150 zł za rundę. Dodatkowo dla obozu Konrada Bulika mamy tytułowy puchar, który zostanie wręczony im na uroczystym zakończeniu zmagań.

Poza naprawdę incydentalnymi wydarzeniami, sezon 2019/20 był pod względem atmosfery i fair play bardzo udany. Na całą edycję przypadło co prawda 10 czerwonych kartek, ale znakomita większość z nich to faule taktyczne lub inne, typowo boiskowe przewinienia. To co może martwić, to znacznie większa liczba walkowerów, ale wszyscy wiemy, w jakich czasach przyszło nam rozgrywać finałową część sezonu i tutaj należałoby upatrywać problemów frekwencyjnych. Oby na wiosnę wszystko wróciło do normy...


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819 InPlus 1920