Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
cache/resized/c3ff0451bca5b7809d76d7ffde0c9175.jpg
Stadion Miejski zyska nową, sztuczną trawę!
UDAŁO SIĘ! Ministerstwo Sportu ogłosiło, że Miasto Zielonka otrzyma ...
cache/resized/0b1c386cf27a27259d25583a7820492b.jpg
StatSports - poczuj się jak profesjonalny piłkarz!
Miło nam poinformować, że kilka dni temu zaopatrzyliśmy się w produkt ...
cache/resized/d5edb29abaff505b5e4290556370e5e6.jpg
Mecze Futboligi już niedługo w ofercie forBET!
Zgodnie z tym co pisaliśmy w pierwszym "wiosennym" artykule, już ...

Mecz kolejki: Tiger - AGD Marking

07
Lis

Tiger może sobie już jutro zapewnić tytuł triumfatorów drugiej ligi. Ale do tego potrzebuje nie tylko własnego zwycięstwa (lub remisu), ale jednocześnie wpadki Drzewcy. Zanim jednak zacznie się oglądać na innych, wpierw sam musi wykonać zakładany plan.

A AGD Marking to nie będzie przeciwnik łatwy do złamania. Przed Gabrielem Orychem i spółką otworzyła się okazja do walki o medale, więc mamy nadzieję, że ten zespół poważnie podejdzie do swoich obowiązków i przynajmniej spróbuje tej szansy nie zmarnować. Bo można przegrać w sposób piłkarski, ale można też w taki, jaki miał miejsce gdy rywalizowali z Al-Majem, gdzie punkty oddali praktycznie bez walki. A choćby poniższe statystyki wskazują, że AGD wcale nie jest tutaj bez szans.

TIGERSTATYSTYKIMARKING
50 rzuty rożne 65
73 faule 90
153 strzały 164
91 strzały celne 91
45 bramki zdobyte 45
19 bramki stracone 35
32 asysty 27
3 czyste konta 1
31 punkty 24
1 miejsce w tabeli 4
WygranaWygranaRemisWygranaWygrana forma PrzegranaWygranaWygranaWygranaRemis

Drużyny Tigera i Markingu, spotkały się do tej pory tylko raz w historii swoich występów w Futbolidze. Potyczka odbyła się w pierwszej rundzie trwającego sezonu i zakończyła niespodziewanym sukcesem Tygrysów. Marking miał wtedy dużo więcej z gry, prowadził nawet 1:0 a potem 2:1, a mimo to nie potrafił dowieźć do końca nawet punktu. Tiger najpierw wyrównał (przy pomocy bramkarza AGD), a potem sprawę załatwił Adam Drewnowski, który specjalizuje się w golach zdobywanych w ostatnich minutach. Ciekawe czy i tym razem jego bramka da całą pulę przybyszom z Wołomina.

II LIGA: 3 listopada 2019, AGD Marking - Tiger Wołomin 2:3 (Zawadzki, Szulkowski - Gołaszewski, samobójczy, Drewnowski) 

Sędzią niedzielnej konfrontacji będzie Darek Łazicki. To świetna wiadomość dla Mariusza Magierka i spółki. Otóż gdy ten sędzia podejmuje decyzje w spotkaniach z udziałem lidera drugiej ligi, to ten ZAWSZE wygrywa. W tym sezonie Darek trzykrotnie gwizdał Tygrysom i wszystkie potyczki zakończyły się sukcesami, w tym wspomniane wyżej bezpośrednie starcie między zainteresowanymi ekipami. Marking ma znacznie gorsze wspomnienia związane z tym rozjemcą, albowiem na sześć posędziowanych spotkań udało się wygrać tylko dwa z nich, a oprócz tego były też trzy porażki i jeden remis. 

A jak przedstawiają się Wasze typy w Lidze Typerów? W tym momencie sześciu uczestników naszej typerki zdecydowało się ujawnić swoje preferencje i dużo większe szanse dajecie Tygrysom - wynik brzmi 4:2. Być może dziwi Was więc, dlaczego w zapowiedziach przy "typ zawodników" daliśmy remis, ale jeszcze wczoraj dysponowaliśmy tylko czterema typami i wówczas głosy rozłożyły się po równo, więc uśredniliśmy je i zapisaliśmy jako podział punktów. Który oczywiście jest w tej parze jak najbardziej możliwy.

Tiger AGD Marking

Bardzo żałujemy, że nie możemy Was zaprosić na ten mecz, ale jesteśmy przekonani, że gdy przyjdzie nam wstawić jego wynik, to po obydwu stronach będą bramki. Przede wszystkim trzymamy kciuki za to, by zwłaszcza AGD Marking miał dobry skład, bo o kadrę liderów drugiej ligi jesteśmy spokojni. A przypomnijmy - jedni i drudzy mają tutaj swoje cele do zrealizowania i nie ma możliwości, by ktoś odstawił nogę. Walka będzie więc na całego i zobaczymy, czy po ostatnim gwizdku poznamy mistrzów zaplecza elity, czy też z ogłoszeniem tej informacji będziemy musieli się jeszcze trochę wstrzymać. 


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819 InPlus 1920