Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
cache/resized/c3ff0451bca5b7809d76d7ffde0c9175.jpg
Stadion Miejski zyska nową, sztuczną trawę!
UDAŁO SIĘ! Ministerstwo Sportu ogłosiło, że Miasto Zielonka otrzyma ...
cache/resized/0b1c386cf27a27259d25583a7820492b.jpg
StatSports - poczuj się jak profesjonalny piłkarz!
Miło nam poinformować, że kilka dni temu zaopatrzyliśmy się w produkt ...
cache/resized/d5edb29abaff505b5e4290556370e5e6.jpg
Mecze Futboligi już niedługo w ofercie forBET!
Zgodnie z tym co pisaliśmy w pierwszym "wiosennym" artykule, już ...

Test czujników StatSports - odc.10

15
Wrz

O popularnym "Muszce" jest ostatnio głośno i już dawno mieliśmy go na swoim celowniku, jeśli chodzi o weryfikację jego biegowego potencjału. No i w końcu udało się sprawdzić, co ten - jeszcze 16-latek! - potrafi.

Test z Mateuszem Muszyńskim przeprowadziliśmy w niedzielę od godziny 12:00. Wszystko poszło gładko, chociaż należy wziąć pod uwagę, że napastnik Dar-Maru szybko "oberwał" po nodze i trochę mu zajęło, zanim doszedł do siebie. Ale wydaje nam się, że nie tylko to należy wziąć pod uwagę oceniając wyniki. A jakie one były? Sprawdźmy!

MATEUSZ MUSZYŃSKI  
mateusz.muszynski czas trwania sesji 51:52
przebiegnięty dystans 4626
metrów na minutę 89
max prędkość 29,19 km/h
liczba sprintów 14
spalone kalorie 661
pozycja na boisku napastnik
inne zdobyta bramka

Autem Mateusza jest bez wątpienia szybkość. I test to potwierdził, bo były gracz Ursynowa wykręcił prędkość na poziomie ponad 29 km/h. To trzeci wynik ze wszystkich testowanych, no ale tutaj też należy się chwilę zatrzymać. Nie wiemy jak Wasze wrażenia, ale ta nowa murawa, która jest bardzo miękka, nie do końca pozwala na szybkie rozwinięcie dużej prędkości. Stopa się szybciej "zapada", grzęźnie w gumkach i naszym zdaniem, przy poprzednich warunkach, wynik Mateusza byłby jeszcze lepszy. Inna sprawa, że chociaż sprintów było sporo, to takich konkretnych raczej nie za wiele. Rywal, czyli Al-Mar długo bronił się bowiem dużą ilością zawodników, bo grał o jednego mniej, co powodowało, że zacieśniał obronę i okazji do pościgania się nie było za wiele. Co do łącznej liczby przebiegniętych kilometrów, to tutaj wynik należy do średnich. Mateusz ewidentnie oszczędzał siły grając bez piłki, by w sytuacji, gdy ta wreszcie do niego trafi móc wykorzystać uzyskaną świeżość.

Poniżej przedstawiamy Wam jeszcze heatmapę, czyli grafikę sugerującą jak zachowywał się dany gracz na boisku. Boisko skalibrowaliśmy prawdopodobnie optymalnie. Widzimy, że Mateusz na swoje pole karne zaglądał rzadko, głównie przebywał w okolicach świątyni przeciwników. W drugiej połowie te proporcje trochę się zmieniły, okoliczności zmusiły napastników z Kobyłki do większej aktywności w centrum boiska i stąd ten ponad 51% wynik w tej właśnie strefie. Ale i to nie pomogło - Dar-Mar ostatecznie przegrał wygrany mecz i nasz boahter - podobne jak cała drużyna - boisko opuszczał bardzo rozczarowany...

Pierwsza połowa MM  Druga polowa Muszka

A wszystkich, którzy też chcieliby się sprawdzić, zachęcamy do kontaktu. W każdą niedzielę możemy przeprowadzić maksymalnie dwa testy, ale musimy też brać pod uwagę gabaryty zawodników, albowiem mamy dwie kamizelki - XL i L. Tym samym będziemy kombinować tak, by jednym z testowanych był zawodnik o większej masie i sile fizycznej, a drugi o trochę mniejszej. Czekamy na Wasze wiadomości!

ZOBACZ RÓWNIEŻ!

Odcinek 1 z Mateuszem Lewandowskim <
Odcinek 2 z Adamem Stokowcem < 
Odcinek 3 z Sebastianem Płócienniczakiem <
Odcinek 4 z Przemkiem Papisem <
Odcinek 5 z Krystianem Jackowskim <
Odcinek 6 z Grześkiem Pańskim <
Odcinek 7 z Dawidem Jeznachem <
Odcinek 8 z Irkiem Zygartowiczem <
Odcinek 9 z Konradem Kanonem <


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819