Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie
cache/resized/c3ff0451bca5b7809d76d7ffde0c9175.jpg
Stadion Miejski zyska nową, sztuczną trawę!
UDAŁO SIĘ! Ministerstwo Sportu ogłosiło, że Miasto Zielonka otrzyma ...
cache/resized/0b1c386cf27a27259d25583a7820492b.jpg
StatSports - poczuj się jak profesjonalny piłkarz!
Miło nam poinformować, że kilka dni temu zaopatrzyliśmy się w produkt ...
cache/resized/d5edb29abaff505b5e4290556370e5e6.jpg
Mecze Futboligi już niedługo w ofercie forBET!
Zgodnie z tym co pisaliśmy w pierwszym "wiosennym" artykule, już ...

In-Plus pożegnał Krystiana Rytla.

15
Wrz

Ponad trzy miesiące temu wstrząsnęła nami informacja o przedwczesnej śmierci Krystiana Rytla. W ostatnią niedzielę jego koledzy z drużyny postanowili uczcić jego cześć.

Mimo, że od momentu pogrzebu Krystiana minęło już trochę czasu, wciąż ciężko nam się przyzwyczaić, że nie zobaczymy go już nigdy w naszych rozgrywkach. Zdecydowane więcej meczów niż w Futbolidze rozegrał w Nocnej Lidze, aczkolwiek na Dziennikarską też kilkukrotnie zajrzał. Zawsze uśmiechnięty, pozytywnie nastawiony, a między słupkami trudny do pokonania. Odczuwamy ogromny żal, że odszedł w momencie, gdy jeszcze tyle życia było przed nim. Niezbadane są jednak wyroki boskie.

Śmierć Krystiana to był ogromny cios dla wielu z nas. W jego ostatniej drodze towarzyszyły mu tłumy. Będąc na miejscu widzieliśmy wiele znajomych twarzy i to nawet z drużyn, w których Krystek nigdy nie grał, jak np Offside i nie tylko. To pokazuje, jak lubianą był postacią i jak szanowanym był przeciwnikiem.

W ostatnią niedzielę zespół In-Plusu, który od momentu pogrzebu zebrał się po raz pierwszy w większej grupie, postanowił uczcić pamięć swojego bramkarza pamiątkowymi koszulkami i minutą ciszy. Podczas tej krótkiej zadumy, chyba każdy przez chwilę zastanowił się nad ulotnością ludzkiego życia. Ja osobiście miałem przed oczami obrazki z udziałem Krystiana, jego świetnych interwencji, pięknych goli zdobywanych jako lotny bramkarz, uśmiechniętej twarzy. Takiego go zapamiętałem i taki też w mojej pamięci pozostanie na zawsze.

Żegnaj Krystian.


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819