Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Czerwona kartka

Pozycja   Zawodnik Zespół Czerwona kartka
1 Mateusz Muszyński Mateusz Muszyński UrsynówAmatorzy  1
- Andrzej Rogalski Andrzej Rogalski Al-Maj Car Marki  1
- Jakub Godlewski Jakub Godlewski Na Fantazji  1
- Czarek Szczepanek Czarek Szczepanek FC Drzewce  1
- Jan Szulkowski Jan Szulkowski AGD Marking  1
- Mateusz Gołaszewski Mateusz Gołaszewski Al-Maj Car Marki  1

Żółta kartka

Pozycja   Zawodnik Zespół Żółta kartka
1 Arkadiusz Bielicki Arkadiusz Bielicki Tiger Wołomin  4
- Łukasz Łuniewski Łukasz Łuniewski FC HashFC Hash  4
- Kuba Bogdan Kuba Bogdan AGD Marking  4
4 Piotr Dudziński Piotr Dudziński FC Hash  3
- Jan Martynowski Jan Martynowski FC Drzewce  3
- Kacper Sierota Kacper Sierota Ursynów  3
7 Mateusz Godlewski Mateusz Godlewski FC Drzewce  2
- Michał Orych Michał Orych AGD Marking  2
- Grzegorz Wojda Grzegorz Wojda Al-Maj Car Marki  2
- Paweł Żochowski Paweł Żochowski Tiger Wołomin  2
- Miłosz Pacha Miłosz Pacha FC HashFC Hash  2
- Mateusz Hopcia Mateusz Hopcia FC Drzewce  2
- Dawid Lewkowicz Dawid Lewkowicz Al-Maj Car Marki  2
- Andrzej Rogalski Andrzej Rogalski Al-Maj Car Marki  2
- Paweł Gołaszewski Paweł Gołaszewski Tiger Wołomin  2
- Mariusz Ochociński Mariusz Ochociński FC HashFC Hash  2
- Jan Szulkowski Jan Szulkowski AGD Marking  2
- Piotr Stefankowski Piotr Stefankowski Tiger Wołomin  2
- Kacper Piątkowski Kacper Piątkowski Lema Logistic  2
- Mateusz Gołaszewski Mateusz Gołaszewski Al-Maj Car Marki  2
- Julian Marel Julian Marel Ursynów  2
- Filip Balcerzak Filip Balcerzak Al-Maj Car Marki  2
- Przemek Bielski Przemek Bielski AGD Marking  2
- Łukasz Pokrzywnicki Łukasz Pokrzywnicki AGD Marking  2
25 Adam Bieniak Adam Bieniak Na Fantazji  1
- Mateusz Kowalski Mateusz Kowalski FC Hash  1
- Wojtek Rytel-Tyburczy Wojtek Rytel-Tyburczy FC Hash  1
- Grzegorz Wimmer Grzegorz Wimmer Sokoły Zielonka  1
- Robert Biskupski Robert Biskupski Ursynów  1
- Kamil Kłopotowski Kamil Kłopotowski FC Drzewce  1
- Patryk Pikulski Patryk Pikulski FC HashFC Hash  1
- Rafał Saks Rafał Saks Al-Maj Car Marki  1
- Mateusz Serkowski Mateusz Serkowski SSC ŻoliBoli  1
- Czarek Żaboklicki Czarek Żaboklicki Na Fantazji  1
- Konrad Rozbicki Konrad Rozbicki SSC ŻoliBoli  1
- Marek Wojda Marek Wojda Al-Maj Car Marki  1
- Jakub Godlewski Jakub Godlewski Na Fantazji  1
- Kamil Osowski Kamil Osowski Na Fantazji  1
- Marcin Rogalski Marcin Rogalski Al-Maj Car Marki  1
- Kamil Majewski Kamil Majewski Na Fantazji  1
- Krystian Krasowski Krystian Krasowski FC Drzewce  1
- Daniel Sarna Daniel Sarna Na Fantazji  1
- Paweł Ciok Paweł Ciok Ursynów  1
- Adam Drewnowski Adam Drewnowski Tiger Wołomin  1
- Kacper Dalba Kacper Dalba AGD Marking  1
- Piotr Ohde Piotr Ohde Lema Logistic  1
- Mikołaj Wysocki Mikołaj Wysocki FC Hash  1
- Maciek Łysiak Maciek Łysiak Al-Maj Car Marki  1
- Dariusz Piotrowicz Dariusz Piotrowicz Lema Logistic  1
- Łukasz Urbanik Łukasz Urbanik Wola Rasztowska  1
- Maciej Michalczuk Maciej Michalczuk AGD Marking  1
- Maciej Tabaczyński Maciej Tabaczyński Ursynów  1
- Michał Sasin Michał Sasin Tiger Wołomin  1
- Adrian Zając Adrian Zając FC Drzewce  1
- Marek Tokarczyk Marek Tokarczyk Lema Logistic  1
- Konrad Rybak Konrad Rybak AGD Marking  1
- Dawid Jeznach Dawid Jeznach AGD Marking  1
- Mariusz Czarnecki Mariusz Czarnecki Galacticos  1
- Konrad Kanon Konrad Kanon Lema Logistic  1
- Mateusz Kostrzewa Mateusz Kostrzewa Lema Logistic  1
Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819 InPlus 1920