Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

1000x200 LIGA HALOWA

ZALOGUJ SIĘ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Stadion Miejski zyska nową, sztuczną trawę!

16
Sie

UDAŁO SIĘ! Ministerstwo Sportu ogłosiło, że Miasto Zielonka otrzyma dofinansowanie na modernizację płyty boiska na stadionie przy ul. Dziennikarskiej! Chyba wszyscy wiecie, co to oznacza :)

Informację z Ministerstwa potwierdził już Pan Burmistrz Zielonki - Kamil Michał Iwandowski. Kwota dofinansowania ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej wyniosła: 1 037 900,00 zł. Łącznie budowa boiska będzie kosztowała 1 502 346, 60 zł. Z kolei zakres prac przewidzianych do realizacji to:

- prace rozbiórkowe/rozbiórka dotychczasowej nawierzchni boiska
- przygotowanie (remont) podbudowy
- wykonanie odwodnienia liniowego
- montaż nowej nawierzchni z trawy syntetycznej
- montaż sprzętu sportowego

Rozliczenie tej inwestycji ma nastąpić do stycznia 2020. Co to oznacza dla Futboligi? Prawdopodobnie wykonawca wejdzie na Stadion Miejski w listopadzie. Niewykluczone, że w związku z tym rozpoczniemy rozgrywki piątej edycji szybciej, by móc zdążyć rozegrać całą rundę. Ale być może takiej konieczności nie będzie, bo okaże się, że prace rozpoczną się pod koniec listopada, gdy wszystkie swoje spotkania zdążymy już rozegrać. Jedno jest pewne - na wiosnę zagramy na nowej, świeżej i w niczym nie przypominającej tej obecnej sztucznej trawie. Fantastyczna sprawa!

CZYTAJ RÓWNIEŻ!

Rewitalizacja oświetlenia na Stadionie Miejskim <
> Zaczyna sie remont! Rundę zakończymy wcześniej <


Komentarze

Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819 InPlus 1920