Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

StatSports - poczuj się jak profesjonalny piłkarz!

02
Maj

Miło nam poinformować, że kilka dni temu zaopatrzyliśmy się w produkt firmy StatSports - lidera rynku dotyczącego monitorowania obciążeń piłkarzy, z wykorzystaniem systemu GPS.

Czujnik StatSports to urządzenie, które sprawi, że będziecie czerpali jeszcze więcej radości z uczestnictwa w Futbolidze. Ten innowacyjny zestaw składa się z systemu monitorującego, kamizelki i aplikacji, które mierzą najważniejsze parametry gry w piłkę. Warto dodać, iż z tego urządzenia od wielu lat korzysta chociażby ostatni zwycięzca Ligi Mistrzów - Liverpool!

StatSports cuzjniki

Na dzień dzisiejszy sensor StatSports jest w stanie zmierzyć:

- przebiegnięty dystans 
- liczbę sprintów i ich maksymalną prędkość
- spalone kalorie
- wiele, wiele innych

Ponadto system jest wyposażony w platformę społecznościową, która umożliwia tworzenie rankingów i porównanie wyników z innymi użytkownikami sensorów!

O tym, jak działają czujniki StatSports przekonacie się już wkrótce, bo w każdej kolejce z sensorów będą mogli skorzystać dwaj wybrani przez nas zawodnicy. Za pomocą systemu dokonamy bezpośredniego porównania uzyskanych przez nich wyników. Liczymy, że dzięki temu rozwiązaniu damy motywacyjnego kopa testowanym, chcącym nawzajem sobie udowodnić, który z nich jest szybszy lub który potafi przebiec więcej w trakcie 50 minut gry. Nie wykluczamy, że pod koniec sezonu stworzymy klasyfikację, która uwzględni wszystkich testujących naszą technologiczną nowinkę.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę producenta https://statsports.com/ lub na jego profil facebookowy TUTAJ.


Komentarze

  • General service provider New York

    The job of General building and construction manhattan is to move to the customer the whole entire location in its entirety, as well as not in the form of individually executed work. Of specific relevance is the job of the standard contractor throughout the big development of apartment buildings of non commercial kind, industrial complexes, commercial amenities.

    [b][url=https://grandeurhillsgroup.com/]renovation[/url];[/b]
    [u]Industrial properties.[/u]

    Today, the list of development services consists of numerous company interior design. An investor and also a customer can easily invest a lot of time-solving on all organizational concerns. A even more logical option is actually to delegate this job to General building NY.

Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819 InPlus 1920