Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Mecze Futboligi już niedługo w ofercie forBET!

24
Kwi

Zgodnie z tym co pisaliśmy w pierwszym "wiosennym" artykule, już niedługo na stronie legalnego polskiego bukmachera forBET, pojawi się możliwość obstawiania wyników spotkań Futboligi!

Jesteśmy już po rozmowach finalizujących sprawę i możemy potwierdzić, że od czwartej/piątej wiosennej kolejki, dysponując kontem na stronie forBET, będziecie mogli obstawiać rezultaty meczów naszych rozgrywek. Spotkań do wytypowania na początku nie będzie zbyt wiele, być może po jednym lub dwa z każdej ligi, ale z czasem - również w zależności od Waszego zainteresowania - może być ich więcej. Podobnie jak to było na Nocnej Lidze, także i tutaj jedynym obostrzeniem będzie, że oprócz spotkania Futboligi, na kuponie będą się musiały znaleźć jeszcze przynajmniej dwa inne wydarzenia. Może to być liga angielska, niemiecka, włoska, a mogą to być nawet trzy spotkania Futboligi - o ile oczywiście tyle meczów faktycznie do analizy będzie. Reasumując: obstawienie wyniku zaledwie jednego lub dwóch meczów naszych ósemek będzie niemożliwe. Na kuponie będą się musiały znaleźć łącznie przynajmniej trzy wydarzenia.

Więcej szczegółów podamy oczywiście przed czwartą wiosenną serią. Pamiętajcie, że to ma być głównie fajny dodatek do rozgrywek, który spowoduje, że zabawa przy Dziennikarskiej będzie jeszcze lepsza niż dotychczas.

PS: w sytuacji, jeśli wynik konkretnego spotkania będzie do wytypowania na forBET, drużyny w nim uczestniczące mają kategoryczny zakaz dopisywania zawodników po ustaleniu kursu. Tak naprawdę, nie powinien to być żaden problem, bo i tak możliwość uzupełniania składów kończy się właśnie przed czwartą wiosenną kolejką. Wiadomo jednak, że czasem zdarzają się sytuacje krytyczne, gdzie dopisanie zawodnika umożliwia drużynie udział w spotkaniu. Będziemy jednak bardzo tego pilnować.

No i cóż - życzymy skutecznych analiz i wysokich wygranych :)


Komentarze

Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819 InPlus 1920