Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

1000x200 LIGA HALOWA

ZALOGUJ SIĘ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Szukasz dla siebie ligi? Dołącz do Strefy 6!

06
Mar

Jeśli czytacie ten artykuł, to znaczy że wciąż liczycie, że liga ósemek zostanie reaktywowana. Na razie jednak nie ma takich planów, ale to nie znaczy, że nie mamy Wam nic do zaproponowania.

Po tym jak nasza przygoda z Futboligą się zakończyła, niemal natychmiast udało się otworzyć rozgrywki w Woli Rasztowskiej o nazwie Strefa 6. Od Zielonki to dosłownie 12 minut jazdy samochodem, bo obiekt zlokalizowany jest bezpośrednio przy zjeździe z trasy S8. Razem z nami podążyło tam wiele ekip, które wcześniej grały w "ósemkach", a teraz rywalizują w "szóstkach". Ale szukamy kolejnych chętnych, którzy chcą wypełnić sobie niedzielne dni i wziąć udział w profesjonalnie zorganizowanych zmaganiach na świeżym powietrzu. A nasza oferta jest naprawdę spora:

na bieżąco aktualizowana stronę www i profil na FB
– zapowiedzi i opisy meczów
– starannie prowadzone statystyki
– obszerne podsumowania
– profile indywidualne
– zdjęcia drużynowe
– profesjonalne fotki z meczów - przykład TUTAJ
– transmisje LIVE – przykład TUTAJ
– kontrowersje kolejki – przykład TUTAJ
– wybór bramki miesiąca i sezonu – przykład TUTAJ
– ligowe mecze w ofercie polskiego bukmachera BETFAN – więcej TUTAJ
– projekt i wykonanie logotypów drużynowych
– relacje w lokalnych gazetach i mediach społecznościowych
– muzykę w trakcie spotkań
– wywiady z zawodnikami
– ligę typerów z nagrodami
– pomiary prędkości czy przebiegniętego dystansu!
– vouchery do lokalnych restauracji
– cotygodniowe zestawienia TOP 6
– możliwość gry w ligowej reprezentacji

Wpisowe, jak na wszystkie atrakcje które serwujemy jest naprawdę niewielkie, bo wynosi około 1000 zł (wszystko jest zdeterminowane od liczby rozegranych meczów). Samo boisko jest w naprawdę dobrym stanie, nie brakuje altanki pod którą można usiąść, jest boisko do siatkówki plażowej, plac zabaw dla dzieci, miejsce na grilla i duży parking. Dodatkowo gramy tylko w niedzielę, w dogodnych godzinach (9-18), gdzie staramy się dostosowywać terminy pod Wasze prośby. Mamy też limit zawodników zrzeszonych, dzięki czemu poziom jest wyrównany i nie ma meczów o nic.

Zainteresowani? Potrzebujecie więcej informacji? Zachęcamy do kontaktu, jak również do odwiedzenia oficjalnej strony Strefy 6, polubienia naszego Facebooka i zasubskrybowania kanału na YouTube.

https://strefa6.pl/

https://www.facebook.com/strefa6

htttps://www.youtube.com/channel/strefa6

Oczywiście nie zapominajcie również o naszych rozgrywkach pod dachem, czyli Nocnej Lidze Halowej. Ale tutaj nie musimy chyba nikomu i niczego tłumaczyć. Więcej informacji na www.nocnaligahalowa.pl 


Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819 InPlus 1920