Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

LOGOWANIE

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Tworzenie nowego konta

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
Imię *
Użytkownik *
Hasło *
Potwierdź hasło *
Email *
Potwierdź email *
Captcha *

Regulamin Ligi Typerów

12
Wrz

TRZECIA EDYCJA LIGI TYPERÓW

1. W zabawie może wziąć udział każdy użytkownik strony, który wcześniej prawidłowo zarejestruje się w serwisie, podając swoje imię i nazwisko oraz nick, pod jakim będzie figurował w klasyfikacji generalnej. Organizator dokona czynności aktywujących dane konto i wtedy pozostanie już tylko właściwie typować.

2. Żeby rozpocząć typowanie spotkań należy się wpierw zalogować na stronie a następnie najechać na pozycję w menu TYPER i wybrać opcję "Typuj wyniki". Po wstawieniu przez Was wyników, całość trzeba zatwierdzić poprzez kliknięcie opcji ZAPISZ (charakterystyczna dyskietka).

3. Możliwość typowania oraz edycji wcześniej podjętych typów kończy się zawsze w niedzielę o godzinie 9:00.

4. Punktacja w zabawie jest następująca:

  • 3 punkty - dokładne wytypowanie rezultatu
  • 2 punkty - poprawne wytypowanie zwycięzcy i różnicy bramkowej
  • 2 punkty - poprawne wytypowanie remisu
  • 1 punkt - poprawne wytypowanie zwycięzcy

5. W każdej kolejce do wytypowania będzie 10 spotkań. Trzech graczy, którzy po 18 kolejce uzyskają najwięcej punktów, otrzymają statuetkę oraz nagrodę. Są też bonusy dodatkowe za wygranie typowania poszczególnych serii. W przypadku, gdyby dwóch zawodników miało identyczną liczbę punktów, decyduje to, kto miał na swoim koncie więcej dokładnych trafień.

6. W razie wątpliwości, zauważonych nieprawidłowości lub błędów, prośba o maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Dodaj komentarz

filpol1516 1andromeda puchar1Rfilpol1718 1