Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

LOGOWANIE

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Tworzenie nowego konta

Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
Imię *
Użytkownik *
Hasło *
Potwierdź hasło *
Email *
Potwierdź email *
Captcha *

Pozycja   Zawodnik Zespół Asysta
1 Adam Baran Adam Baran Al-Mar Wołomin  5
2 Bartek Męczkowski Bartek Męczkowski Andromeda  3
- Kamil Czyżak Kamil Czyżak FC United  3
4 Paweł Dąbrowski Paweł Dąbrowski Dar-Mar Kobyłka  2
- Sławek Lubelski Sławek Lubelski Dar-Mar Kobyłka  2
- Mateusz Adamski Mateusz Adamski Al-Mar Wołomin  2
7 Michał Krajewski Michał Krajewski Kati Kominki  1
- Przemysław Wycech Przemysław Wycech Kati Kominki  1
- Szymon Strychalski Szymon Strychalski Retro Squad  1
- Konrad Kupiec Konrad Kupiec Kati Kominki  1
- Radosław Sitak Radosław Sitak FC Bartycka  1
- Grzegorz Wimmer Grzegorz Wimmer Sokoły Zielonka  1
- Mateusz Ordyniak Mateusz Ordyniak Andromeda  1
- Adam Marcinkiewicz Adam Marcinkiewicz Andromeda  1
- Konrad Bukowicki Konrad Bukowicki Andromeda  1
- Paweł Rybak Paweł Rybak Dar-Mar Kobyłka  1
- Mariusz Wdowiński Mariusz Wdowiński Dar-Mar Kobyłka  1
- Kamil Kryszkiewicz Kamil Kryszkiewicz Promil Wola  1
- Sebastian Borkowski Sebastian Borkowski In Plus Marki  1
- Kamil Ryński Kamil Ryński In Plus Marki  1
- Damian Tucin Damian Tucin Malina K.O.  1
- Rafał Chądzyński Rafał Chądzyński Promil Wola  1
- Marcin Radomski Marcin Radomski Malina K.O.  1
- Marcin Krzysztoń Marcin Krzysztoń In Plus Marki  1
- Patryk Szeliga Patryk Szeliga In Plus Marki  1
- Tomasz Małek Tomasz Małek FC United  1
- Artur Gajak Artur Gajak Sparta Wołomin  1
- Ernest Wietrak Ernest Wietrak Sparta Wołomin  1
- Artur Ciok Artur Ciok Ursynów  1
- Adrian Rychta Adrian Rychta Al-Mar Wołomin  1
- Mateusz Kowalski Mateusz Kowalski FC Hash  1
- Bartek Gajowniczek Bartek Gajowniczek Incognito  1
- Krzysztof Kwiatkowski Krzysztof Kwiatkowski Incognito  1
- Mateusz Wyszomirski Mateusz Wyszomirski Prestiż Warszawa  1
- Marek Popielewski Marek Popielewski Tiger Wołomin  1
- Adam Drewnowski Adam Drewnowski Tiger Wołomin  1
- Daniel Kowalski Daniel Kowalski Tiger Wołomin  1
- Michał Czuba Michał Czuba Kati Kominki  1
- Kuba Murawski Kuba Murawski Dar-Mar Kobyłka  1
- Paweł Godlewski Paweł Godlewski Dar-Mar Kobyłka  1

andromeda puchar1 andromeda puchar1R