Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Konrad Kanon MVP trzeciej edycji Pucharu Ligi!

25
Cze

Z pewnymi decyzjami nie ma co się spieszyć. I w przypadku wyborów najlepszego zawodnika i bramkarza ostatniego Pucharu Ligi, woleliśmy wszystko przemyśleć na spokojnie.

Zmagania pucharowe wbrew pozorom nie trwały jeden dzień - miały one swój początek przed kilkoma tygodniami. I choćby z tego powodu, by przypomnieć sobie jak poszczególni gracze prezentowali się w fazie eliminacyjnej, zdecydowaliśmy się z pewnym opóźnieniem ogłosić najbardziej wartościowych graczy Pucharu Ligi. Ale wydaje nam się, że wybraliśmy właściwie. A najlepszym graczem trzeciej edycji tych rozgrywek uznaliśmy KONRADA KANONA! Zawodnik Retro cały turniej grał na szóstym biegu - jego rajdy bocznymi sektorami boiska siały popłoch w defensywie przeciwników. A do tego gole, asysty - kropką nad i byłoby tylko wygranie Pucharu, ale nie można mieć wszystkiego. Dla Konrada mamy oczywiście statuetkę oraz bilet do kina Helios w Galerii Wołomin lub voucher do Krowa i Kurczak Grill Bar. Brawo!

8kolejkii PucharLigi 3ed

A co w kwestii najlepszego bramkarza? Tutaj też większych kontrowersji nie było - już drugi raz w swojej przygodzie z Futboligą, ta statuetka powędruje do BARTKA KUCHARCZYKA z Dar-Maru! Najmniej straconych goli, najwięcej czystych kont - więcej chyba nie trzeba tłumaczyć. A poza tą dwójką skład Drużyny Sezonu Pucharu Ligi uzupełnili: kolejnych dwóch zawodników  Dar-Maru czyli Michał Kania oraz Paweł Godlewski. Ten drugi świetnie trzymał obronę zespołu z Kobyłki, a pierwszy miał udział przy wielu bramkach swojej ekipy, a do tego grał bardzo równo. Dalej mamy Grześka Pańskiego, który jak zwykle urozmaicił grę Incognito, a po lewej stronie pomocy ustawiliśmy jego klubowego kolegę Damiana Augustyniaka. Ten zawodnik zdobył kilka kluczowych bramek dla markowian w tej edycji, a i poza tym spisywał się bardzo solidnie. W centrum boiska ustawiliśmy Damiana Zajdowskiego - niewiele mu zabrakło, by po raz drugi poprowadził swój zespół do zwycięstwa w Pucharze. Ale trzecie miejsce (i to po jego trzech golach zdobytych przeciwko Incognito) też nie jest złe. Natomiast w ataku nie było innej możliwości niż wystawienie Damiana Nowaczuka. To on został przecież królem strzelców naszych zmagań i był drugim - po Konradzie Kanonie - kluczowym graczem zespołu Retro.

W profilach indywidualnych wszystkich wyżej wymienionych graczy już pojawiła się informacja, że zostaliście wybrani do DRUŻYNY SEZONU PUCHARU LIGI. Teraz pozostaje nam już tylko przedstawić najlepszych zawodników ligowych i zrobimy to jeszcze w tym tygodniu.


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819