Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Karol Szeliga i Maciek Tabaczyński najlepsi w 18.kolejce!

22
Cze

Już po raz ostatni rozdajemy nagrody za najlepsze występy w danej serii. Ale to wcale nie znaczy, że będą one smakować gorzej niż wszystkie poprzednie.

Standardowo zaczynamy od pierwszej ligi. Tutaj nikomu nie będziemy zamazywać rzeczywistości - poza jednym meczem, trudną tę kolejkę nazwać emocjonującą. Najważniejszy był w niej wielki finał i właśnie MVP tego meczu uznaliśmy również najbardziej wartościowym graczem całej kolejki - chodzi oczywiście o KAROLA SZELIGĘ! Co będziemy pisać - Karol to klasa sama w sobie i potwierdził to nie pierwszy raz. Gratulujemy i zapraszamy do wyboru nagrody między biletem do kina Helios w Galerii Wołomin lub voucherem na burgera do Krowa i Kurczak Grill Bar.

8kolejkii 1LIGA 18KOLEJKA 4EDYCJA Copy

A oto pozostałych "sześciu wspaniałych" najwyższej klasy rozgrywkowej - w bramce Karol Kupisiński, który w poniedziałkowy wieczór nie puścił ani jednego gola, a było ku temu kilka okazji. W defensywie mamy Kamila Tlagę (bardzo dobry mecz przeciwko In-Plusowi) oraz Rafała Muchę, który jak zwykle zrobił kawał "czarnej roboty" w spotkaniu ze swoim udziałem. Dalej mamy Grześka Pańskiego z Incognito (udział przy każdej bramce przeciwko FC Hash), natomiast na skrzydłach ustawiliśmy dwóch reprezentantów Al-Maru - Krzyśka Powierżę i Łukasza Godlewskiego (obydwaj mocno poprawili swoje statystyki indywidualne w potyczce z Nauką Jazdy). Natomiast na szpicy umiejscowiliśmy Arka Stępnia, którego sylwetki nikomu szerzej przybliżać nie trzeba.

W drugiej lidze działo się dużo, dużo więcej niż w pierwszej. Wszystkie spotkania kończyły się niskimi wynikami i trzymały swoją temperaturę od pierwszej do ostatniej minuty. A największa niespodzianka, to porażka Retro z Ursynowem. Ci drudzy w 100% zrealizowali swój plan taktyczny a jednym z jego kluczowych ogniw był MACIEK TABACZYŃSKI. Bezbłędny występ tego zawodnika w obronie sprawił, że nawet awaryjny golkiper Ursynowa za bardzo nie musiał się spocić. Maćkowi gratulujemy i przekażemy mu nagrodę, której nie wybrał Karol Szeliga.

8kolejkii 2LIGA 18KOLEJKA 4ED Copy

A skład drugoligowego Dream Teamu uzupełnili - jako golkiper Łukasz Milankiewicz. Gdyby nie jego interwencje, to kto wie ile w niedzielę Amatorzy przegraliby z Drzewcami. W obronie mamy Konrada Bulika oraz Kamila Ojdanę, który nie dość że świetnie "czyścił" w defensywie, to jeszcze przy stanie 0:0 popisał się kluczową interwencją w obronie, wybijając piłkę z pustej bramki. W pomocy stawiamy na dwóch reprezentantów Fantazji - Czarka Żaboklickiego i Kacpra Jąkałę, a po prawej stronie ustawiliśmy Marcina Zaradnego z Drzewcy, dzięki któremu zespół z Zielonki wreszcie przestał tylko tworzyć sytuacje, ale w końcu zaczął je wykorzystywać. No i została nam pierwsza linia, a tam stały uczestnik TOP 8 czyli Rafał Kudrzycki.

W profilach indywidualnych wymienionych zawodników już pojawiła się informacja, że zostaliście wybrani do TOP 8. A przed nami jeszcze tylko jedno notowanie - ósemki sezonu pierwszej i drugiej ligi. Ukaże się ono w przyszłym tygodniu.


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819