Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Sebastian Laskowski, Wojtek Kulesza i Maciek Makarow najlepsi w 17.kolejce

13
Cze

W tamtym tygodniu w pierwszej lidze przyznaliśmy dwie nagrody. Ale nie wypadało nam, by w siedemnastej kolejce inaczej zrobić w drugiej lidze.

Zanim jednak przejdziemy do zaplecza elity, najpierw dwa akapity poświęcimy pierwszoligowców. A miano zawodnika tygodnia tym razem trafia do SEBASTIANA LASKOWSKIEGO! Pewnie zaskakujący wybór dla wielu to czytających, bo Nauka Jazdy przegrała z Offsidem, ale przypomnijmy - całe spotkanie grała o dwóch mniej, a mimo to gola na wagę punktu straciła w ostatniej minucie. Ogromna w tym zasługa naszego MVP, który co prawda przy jednej straconej bramce miał swój udział, ale poza tym świetnie bronił, dobrze rozgrywał i można powiedzieć, że był kolejnym zawodnikiem z pola swojej drużyny. Brawa dla Sebastiana, dla którego mamy oczywiście nagrodę - bilet do kina Helios w Galerii Wołomin lub voucher na burgera do Krowa i Kurczak Grill Bar.

8kolejki 17KOLEJKA 4EDYCJA 1liga

A teraz przedstawimy pozostałych uczestników naszego Dream Teamu. W obronie postawiliśmy na solidność Kamila Kulmy oraz na skuteczność Krystiana Jackowskiego, który miał udział przy wszystkich zdobytych golach przez Naukę Jazdy. Przed nimi autor dwóch bramek w spotkaniu Al-Mar - Incognito czyli Mateusz Kowalczyk, a w linii pomocy mamy kolejnych uczestników tego spotkania - Adama Barana i Kamila Ryńskiego. Towarzyszy im Patryk Szeliga (pięć goli i dwie asysty z FC Hash) oraz kolejny zawodnik In-Plusu, czyli Janek Skotnicki, u którego nie ma już chyba śladu po kontuzji, o czym świadczą cztery gole strzelone Stefanowi Neculi.

Pora na drugą ligę. I tutaj stawiamy na świetnie rozumiejący się tandem, który całkowicie rozpracował Amatorów - MAĆKA MAKAROWA i WOJTKA KULESZĘ! Sokoły grały w siedmiu, natomiast w ataku tylko we dwójkę, ale po raz kolejny na boisku potwierdziła się teza: "nieważna ilość, ważna jakość". Gdy jeden strzelał, drugi podawał - i odwrotnie. Naprawdę wybitny występ tych chłopaków, dla których także mamy przygotowane nagrody. Brawo!

8kolejki 17KOLEJKA 4EDYCJA 2liga

I jeszcze kilka słów o pozostałych członkach stowarzyszenia Drużyna Tygodnia. W bramce Wojtek Lendzion z Neptuna, który kilkukrotnie uchronił w niedzielę swoją ekipę od straty gola. W obronie mamy uczestników spotkania Retro Squad - Al-Maj Car, czyli odpowiednio Szymona Strychalskiego oraz Szymona Pietruchę. Na defensywnym pomocniku znaleźliśmy miejsce dla Marcina Milczarka, który skutecznie wziął na siebie odpowiedzialność za dystrybucję piłki w obozie Neptuna. W samym centrum boiska ustawiliśmy Marcina Zaradnego - bardzo duże wzmocnienie Drzewcy, z kolei w ataku - jedno z odkryć rundy wiosennej - Rafała Kudrzyckiego ze Sparty Wołomin.

W profilach indywidualnych wymienionych zawodników już pojawiła się informacja, że zostaliście wybrani do TOP 8. A kolejne notowanie za tydzień!


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819