Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Bracia Szeliga i Kamil Kłopotowski najlepsi w 16.kolejce!

06
Cze

Pewnie wiele rzeczy już widzieliśmy w naszych zestawieniach. Ale takiej chyba jeszcze nie - postanowiliśmy bowiem nagrodzić aż trzech zawodników!

Sytuacja na pewno bez precedensu w naszych rozgrywkach, jednak wydaje nam się, że była to jedyna słuszna decyzja. Otóż zdecydowaliśmy, że najlepszymi zawodnikami pierwszej ligi w jej szesnastej odsłonie zostali bracia KAROL i PATRYK SZELIGA! Jeden strzelał, drugi asystował i nie chcieliśmy nawet się wgłębiać w szczegóły, który z nich bardziej zasłużył na tę nagrodę. I z tego też powodu - postanowiliśmy przyznać dwie. Może wspólne wyjście do kina Helios w Galerii Wołomin? A może na burgera do Krowa i Kurczak Grill Bar? Chłopaki, czekamy na Waszą decyzję! I oczywiście gratulujemy.

8kolejki 16 KOLEJKA 4edycja 1liga

Dodatkowo spieszymy donieść, że w Drużynie Tygodnia najwyższej klasy rozgrywkowej znaleźli się ponadto: w bramce Sebastian Puławski, który zachował czyste konto z Al-Marem i kilka razy musiał się wykazać. Dalej ustawiliśmy Michała Sieńko (szkoda, że ten zawodnik tak rzadko zjawia się na rozgrywkach) oraz Daniela Kanię, najlepszego zawodnika spotkania Fil-Pol - Incognito. Rolę defensywnego pomocnika powierzyliśmy Rafałowi Musze - widać, ile jego powrót do In-Plusu dał tej ekipie w środku pola. Po lewej strony pomocy ustawiliśmy Pawła Bulę, autora wielu punktów w "kanadyjce" przeciwko Marcovie, a na szpicy zagra Adam Drewnowski - dwa gole z Hashem i jak zwykle kawał ciężkiej pracy wykonanej na boisku.

To teraz druga liga. Przez kilka ostatnich tygodni kiepskie wyniki notowały FC Drzewce. Przełamanie nastąpiło w niedzielę, gdy zielonkowska młodzież pokonała 4:0 Sokoły, a więc zespół z którym jesienią przegrała. Udział przy aż trzech golach miał w tym spotkaniu KAMIL KŁOPOTOWSKI. Mimo, że na koszulce ma napisane co innego, nie miał on PROBLEMU, by wziąć odpowiedzialność na siebie i pomóc drużynie wrócić na właściwą ścieżkę. Brawo! Dla Kamila również mamy przeznaczoną nagrodę - ustalimy ją wspólnie przy najbliższej okazji.

8kolejki 16 KOLEJKA 4edycja 2liga

I przedostatni akapit jak zwykle poświęcamy tym, którzy również "swoje" w ostatnią niedzielę zrobili. Zaczynamy od bramkarza - tutaj zero wątpliwości, bo Wojtek Kołodziejczyk zaliczył dużo kluczowych interwencji w poprzedni weekend, a wiele z nich przy stanie 0:0 i 1:0. W obronie mamy jego kolegę z zespołu Patryka Niemyjskiego, który nie dość że dobrze wywiązywał się ze swoich obowiązków, to jeszcze dołożył ładne trafienie 2:0, które pozbawiło nadziei Sokoły. Solidne spotkanie ma również za sobą Mateusz Gołaszewski z Al-Maju, a to samo możemy napisać o Szymonie Tokaju z Ursynowa. W centralnej strefie boiska ustawiliśmy Kamila Suchockiego (nikomu nie trzeba tłumaczyć dlaczego), natomiast po lewej stronie dajemy szansę Adrianowi Baranowskiemu, który przeciwko Sparcie dorzucił kolejne cyfry do swojego dorobku. I na koniec zostawiliśmy Piotrka Makarewicza z Ursynowa - co prawda łącznie przeciwko Woli Rasztowskiej zagrał około 25 minut, to nie przeszkodziło mu to zaliczyć dwóch bramek i dwóch asyst. Gratulujemy.

W profilach indywidualnych wymienionych zawodników już pojawiła się informacja, że zostaliście wybrani do TOP 8. A kolejne notowanie za tydzień!


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819