Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ
SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Mariusz Kwiatkowski i Damian Nowaczuk najlepsi w 11.kolejce!

11
Kwi

W ostatni weekend nie brakowało występów, które określilibyśmy mianem może nie wybitnych, ale na pewno bardzo, bardzo dobrych. Tyczy się to zwłaszcza niektórych graczy Incognito.

I właśnie od przedstawienia jednego z zawodników drużyny z Marek zaczynamy. Uznaliśmy bowiem, że na miano MVP 11.kolejki pierwszej ligi najbardziej zasłużył MARIUSZ KWIATKOWSKI! Mariusz stanął w tym spotkaniu awaryjnie między słupkami i okazał się bohaterem meczu. Zaliczył wiele świetnych interwencji, a pamiętajmy - jest to zawodnik grający z zerwanymi więzadłami! Nieprawdopodobna historia. Życzymy tylko kapitanowi Incognito żeby rozsądnie planował swoją grę w kolejnych spotkaniach, bo jednak zdrowie najważniejsze. W każdym razie gratulujemy mu niedzielnego występu i zapraszamy do wyboru nagrody między voucherem do Krowa i Kurczak Grill Bar a biletem do Kina Helios w Galerii Wołomin.

top8kolejka11liga1 Copy

To teraz kilka ciepłych słów o pozostałych zawodnikach, których wyróżniliśmy w pierwszej lidze. W obronie zdecydowaliśmy się na dwóch graczy, dla których jest to debiut w naszym zestawieniu - Janek Czerwonka i Łukasz Mietlicki. Obydwaj zagrali bardzo dobre spotkania i grzechem byłoby ich nie pochwalić. Przed nimi ustawiliśmy Rafała Muchę z In-Plusu, który od początku rundy pokazuje wysoką dyspozycję. W linii pomocy mamy Adama Barana - najlepszego gracza meczu Al-Mar - Hash, Sebastiana Kozłowskiego który miał udział przy czterech z pięciu goli Offsidu oraz Grześka Pańskiego - zawodnik Incognito ma patent na Dar-Mar, bo jesienią również zagrał świetne zawody z tym zespołem a teraz zanotował gola i asystę, walnie przyczyniając się do sensacyjnego zwycięstwa markowian. Natomiast w ataku postawiliśmy na Damiana Zajdowskiego - tego pana przedstawiać nie trzeba.

Teraz druga liga. Tutaj uhonorowaliśmy zawodnika, który owszem - statystyki też ma niezłe i ostatnio zdobył hat-tricka, lecz wykonuje też dużo "czarnej" roboty. Świetnie prezentuje się w grze tyłem do bramki, bardzo trudno odebrać mu piłkę, a przy okazji wciąż grozi strzałem ze swojej lewej nogi. Chodzi o DAMIANA NOWACZUKA! Brawa dla zawodnika Retro za ostatni występ i dla niego mamy to, czego nie wybierze Mariusz Kwiatkowski.

top8kolejka11liga2 Copy

I teraz laurki dla reszty uczestników Drużyny Tygodnia drugiej ligi. W bramce - co powoli staje się tradycją - postawiliśmy Krzyśka Karolaka. Gdyby nie jego interwencje, Sokoły nie miałyby szans odwrócić losów rywalizacji z Neptunem. Skoro o Neptunie mowa, to na obronie ustawiliśmy Michała Fabisiaka, który był bardzo aktywny, świetnie wywiązywał się z zadań defensywnych, a potrafił też dać co "extra" z przodu. Obok niego usadowiliśmy Rafała Kusiaka - ważny gol na 2:2 i kluczowa asysta przy zwycięskim trafieniu Karola Bolesty przeważyły szalę. Na pozycji defensywnego pomocnika zagra z kolei Szymon Tokaj - nowy zawodnik Ursynowa na pewno przyda się tej ekipie przy okazji poszukiwań pierwszego zwycięstwa w sezonie. Natomiast w linii pomocy mamy taką oto trójkę - Kamil Zaręba (hat-trick z Wolą Rasztowską), Przemek Styczyński (dobry mecz z Na Fantazji) i Konrad Kanon (bardzo udany debiut nowego gracza Retro). I to by było na tyle.

W profilach indywidualnych wymienionych zawodników już pojawiła się informacja, że zostaliście wybrani do TOP 8. A kolejne notowanie za tydzień.


Dodaj komentarz

filpol1516 1andromeda puchar1Rfilpol1718 1INP