Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ
SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Łukasz Godlewski i Przemek Styczyński najlepsi w 10.kolejce!

04
Kwi

Tak jak można się było spodziewać, w naszym zestawieniu pojawiło się kilka nowych twarzy. To oczywiście konsekwencja transferów, jakich dokonali niektórzy kapitanowie oraz dołączenia do rozgrywek dwóch nowych drużyn.

Zaczynamy oczywiście od przedstawienia najlepszego zawodnika 10.kolejki pierwszej ligi. W naszej ocenie na to miano najbardziej zasłużył ŁUKASZ GODLEWSKI! Zawodnik Al-Maru miał udział przy wszystkich siedmiu bramkach, jakie jego ekipa zdobyła przeciwko urzędującemu mistrzowi. Niecodzienny wynik, ale widocznie popularny "Golden" lubi dziesiątą serię gier, bo równo rok temu również został uhonorowany podobnym wyróżnieniem właśnie w tej kolejce. Brawo! Łukasz może wybrać nagrodę między voucherem do Krowa i Kurczak Grill Bar a biletem do Kina Helios w Galerii Wołomin.

TOP 8 KOLEJKA 10 LIGA 1

A tak przedstawiają się sylwetki pozostałych wybranych z futboligowej elity. W bramce ustawiliśmy Grzegorza Belniaka - gdyby nie jego interwencje, to Incognito nie zdobyłoby punktu z Offside. Na lewej stronie obrony ustawiliśmy Oskara Szymańskiego z Marcovy. Wyjątkowo nieustępliwy zawodnik i każdemu, kto będzie grał po jego stronie boiska nie wróżymy sukcesów. Na prawej stronie defensywy Piotrek Stańczak - bardzo udany debiut w Al-Marze i na pewno Marcin Rychta będzie się starał, by Piotrek na Futboligę zaglądał częściej. Na pozycji defensywnego pomocnika ustawiliśmy Damiana Parysa - tego zawodnika przedstawiać raczej nie trzeba. Na bokach pomocy znalazło się miejsce dla dwóch reprezentantów In-Plusu - Janka Skotnickiego oraz Karola Szeligi, a między nimi wstawiliśmy Bartka Kamińskiego z Dar-Maru, który był motorem napędowych akcji swojego zespołu przeciwko Hashowi.

Teraz druga liga. Tutaj wahaliśmy się między dwoma graczami, lecz ostatecznie uznaliśmy, że nagroda dla MVP powinna trafić do PRZEMKA STYCZYŃSKIEGO! Przemek wiele lat temu był królem strzelców ligi ósemek w Zielonce, gdy jeszcze nosiła ona nazwę ZALP. Powoli wraca on do tamtej formy, a widać że w tej rundzie postanowił skupić się głównie na grze, bo w poprzedniej był raczej kolekcjonerem żółtych kartek. Jak widać - wyszło mu to na dobre i mamy dla niego to, czego nie wybierze Łukasz Godlewski.

8 KOLEJKI 2 LIGA 4 EDYCJAa

I czas zaprezentować resztę Drużyny Tygodnia drugiej ligi. Rolę bramkarza przewidzieliśmy dla Marcina Marciniaka z Na Fantazji - mimo trzech straconych goli z Retro, zaliczył naprawdę wiele doskonałych interwencji. Za blok obronny odpowiadać będą Tomasz Klimczyk (trochę na zachętę, ale też za fantastycznego gola z Drzewcami) oraz Rafał Kamiński, który wyraźnie przyczynił się do sukcesu wspomnianych Drzewcy nad ligowym beniaminkiem. Przed nimi kolejny przedstawiciel zespołu Adriana Zająca - Kamil Kłopotowski. Dwa gole i kilka fajnych akcji to chyba wystarczająca rekomendacja. W linii pomocy mamy Sebastiana Płócienniczaka z Retro, za dwie asysty i rozsądną grę z Fantazyjnymi oraz Michała Kuleszę, który dał się mocno we znaki obrońcom Ursynowa. Z kolei na szpicy ustawiliśmy Kamila Suchockiego. To właśnie on był głównym kontr-kandydatem Przemka Styczyńskiego do nagrody, ale nie oszukujmy się - znając jego potencjał, prędzej czy później i tak gwiazdka przy jego nazwisku zdąży się pojawić.

W profilach indywidualnych wymienionych zawodników już pojawiła się informacja, że zostaliście wybrani do TOP 8. A kolejne notowanie za tydzień.


Dodaj komentarz

filpol1516 1andromeda puchar1Rfilpol1718 1INP