Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ
SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Adam Baran i Mateusz Marcinkiewicz najlepsi w 9.kolejce

23
Lis

Nie ustalaliśmy, nie zrobiliśmy tego specjalnie. Czego? Otóż okazuje się, że obydwie dzisiejsze nagrody trafią w ręce mieszkańców Klembowa.

Klasycznie startujemy od uhonorowania najlepszego gracza pierwszej ligi. Jego wybranie nie zajęło nam dużo czasu, bo świetny występ w ostatni weekend zaliczył ADAM BARAN. Zawodnik Al-Maru zdobył dwie bramki i asystę przeciwko Offsidowi i tak naprawdę, te trzy punkty powinny wystarczyć do zwycięstwa jego ekipy, ale ostatecznie skończyło się remisem. Zwyżkę formy u Adam widać już było przeciwko Hashowi i teraz nastąpiło jej potwierdzenie. Gratulujemy i zapraszamy do wyboru nagrody między voucherem do Krowa i Kurczak Grill Bar a biletem do Kina Helios w Galerii Wołomin.

top8kolejka9liga11

Poza Adamem, miejsce w Galerii Sław za 9.kolejkę przypadło następującym graczom. W bramce Tomek Gulczyński, który popisał się wieloma świetnymi interwencjami w starciu z FC Hash, co pozwoliło zachować mu czyste konto. W obronie mamy Radka Dobrzenieckiego z Offsidu oraz Karola Szeligę z In-Plusu, dla którego choć nie jest to pozycja nominalna, to gracz tej klasy powinien sobie na niej poradzić ;) Między tymi zawodnikami ustawiliśmy Piotrka Manaja, który zagrał dobry mecz z Księgowymi, z kolei naszą linię pomocy będzie tworzył bardzo ofensywny tercet. O Adamie już wspominaliśmy, a tę formację uzupełniliśmy Pawłem Gołaszewskim i Arkiem Stępniem. W ataku oczywiście Karol Sochocki, za świetny występ przeciwko KroosDe Team.

Na drugim poziomie rozgrywkowym, gdyby wskazać gracza o najwyższej formie, to w tej kategorii nie miał sobie równych MATEUSZ MARCINKIEWICZ. Przeciwko Sokołom zaliczył kluczową asystę przy pierwszym golu, a do tego dołożył bramkę na 2:0, która ostatecznie pozbawiła zielonkowskich weteranów szans. Kto wie jak wyglądałaby dziś tabela, gdyby Mateusz wziął udział we wszystkich spotkaniach z udziałem Woli. Brawa dla niego i oczywiście gratulujemy nagrody, którą będzie to, czego nie wybierze Adam. 

top8kolejka9liga22

A teraz kilka słów o pozostałych uczestnikach Drużyny Kolejki drugiej ligi. Zaczynamy od Maćka Michalczuka, który chociaż stracił trzy bramki przeciwko Na Fantazji, to wiele razy ratował skórę swojej ekipie. Przed nim dwójka być może najlepszych stoperów w drugiej lidze - Irek Zygartowicz oraz Konrad Bulik, natomiast po prawej stronie zdecydowaliśmy się na Artura Bajora. Gościa od czarnej roboty w zespole Amatorów, ale pokonanie go w pojedynku "jeden na jednego" graniczy z cudem. Linię pomocy otwiera kolejny reprezentant Amatorów - Dominik Skowroński, obok niego mamy Adama Bieniaka (w końcu się przełamał i zdobył dwa gole z AutoSzybami) a na lewej flance ustawiliśmy Kamila Suchockiego ze Sparty. O jedynym napastniku napisaliśmy w akapicie powyżej ;)

W profilach indywidualnych wymienionych zawodników już pojawiła się informacja, że zostaliście wybrani do TOP 8. A kolejne notowanie dopiero w przyszłej rundzie.


Dodaj komentarz

filpol1516 1andromeda puchar1Rfilpol1718 1INP