Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ
SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Grzesiek Pański i Mateusz Serkowski najlepsi w 8.kolejce!

16
Lis

Z tych dwóch zespołów jeszcze nikomu w tym sezonie nie przyszło zostać MVP kolejki. Można więc powiedzieć, że najwyższa pora!

W kwestii pierwszej ligi, to tutaj nie było żadnych wątpliwości. Naturalnym ruchem było, aby wybrać kogoś z zespołu Incognito, który sensacyjnie ograł Dar-Mar. Według nas ojcem tego zwycięstwa po stronie markowian był GRZESIEK PAŃSKI, który miał udział przy każdej bramce zdobytej przez triumfatorów. Dwie z trzech asyst zaliczył w sytuacjach, gdzie wydawało się, że nie ma szans na wywalczenie futbolówki, ale dla niego nie było straconych piłek. Gratulujemy i zapraszamy do wyboru nagrody między voucherem do Krowa i Kurczak Grill Bar a biletem do Kina Helios w Galerii Wołomin.

top8kolejka8sezon4liga11

Oprócz reprezentanta Incognito, w Dream Teamie za ósmą serię znaleźli się: w bramce Sebastian Wronka - co prawda stracił pięć bramek przeciwko Offsidowi, ale gdyby nie jego interwencje, tych goli mogło być dwa razy tyle. Po lewej stronie obrony postawiliśmy na Karola Wojtkowskiego, a po prawej na Marcina Błońskiego z Al-Maru. Między tymi graczami ustawiliśmy Szymona Klepackiego, który chociaż zaliczył trochę strat przeciwko Fil-Polowi, to w decydujących momentach wziął odpowiedzialność na siebie. Kolejni gracze to Maciek Lament (chyba jako jedyny nie powinien mieć do siebie pretensji za mecz z Incognito) oraz Janek Skotnicki (bardzo wysoka forma tego gracza w ostatnich tygodniach). A w ataku kolega z zespołu Janka - Patryk Szeliga, którego przedstawiać nie trzeba.

Przejdźmy do drugiej ligi. Tutaj największe wrażenie wywarła na nas postawa MATEUSZA SERKOWSKIEGO. Przypominajmy - Ursynów musiał sobie radzić w siedmiu przeciwko ośmiu Spartanom, a mimo to zdołał ugrać punkt. Ogromna w tym zasługa właśnie popularnego "Serka", który miał gola, asystę i niezliczoną liczbę dobrych interwencji. Brawo! Na Mateusza będzie czekało to, czego nie wybierze MVP pierwszej ligi.

top8kolejka8sezon4liga22

Skład Drużyny Tygodnia zaplecza elity uzupełnili - bramkarzem będzie Łukasz Milankiewicz. Nie chcemy by wyszło na to, że Amatorzy dzięki niemu zawdzięczają zwycięstwo nad Sokołami, ale były dwie sytuacje, w których "Milan" musiał zachować czujność i to zrobił. W obronie zdecydowaliśmy się na Adama Sochę (hat-trick z Al-Majem) a obok niego ustawiliśmy kolejnego reprezentanta Retro, Szymona Strychalskiego. W środkowej linii zaczynamy od Adriana Chlebowskiego - autora dwóch goli dla Sparty, Kamila Majewskiego - za mądra grę w środku pola z Drzewcami i zachowanie fair-play, oraz Kamila Zarębę - tego gościa znamy chyba wszyscy. A w ataku jedyne miejsce obsadził Mateusz Marcinkiewicz z Woli Rasztowskiej, który kontynuuje dobrą serię i jego bilans w Futbolidze to 3 mecze = 3 razy w Top 8.

W profilach indywidualnych wymienionych zawodników już pojawiła się informacja, że zostaliście wybrani do TOP 8. A kolejne notowanie za tydzień.


Dodaj komentarz

filpol1516 1andromeda puchar1Rfilpol1718 1INP