Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

Zaloguj się!

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Radek Dobrzeniecki i Sebastian Szwaczyk najlepsi w 5.kolejce!

18
Paź

Wyjątkowo w czwartek zabraliśmy się za znalezienie wpierw szesnastu, a następnie dwóch najlepszych zawodników poprzedniego weekendu.

I znaleźliśmy! Choć szczególnie w pierwszej lidze nie była to prosta sprawa, bo szczerze mówiąc mieliśmy 2-3 poważnych kandydatów. Ale niech się nie martwią niewybrani - i na nich przyjdzie pora ;) Tymczasem zawodnikiem, którego wskazaliśmy na MVP 5.kolejki był RADEK DOBRZENIECKI. Gracz, który chociaż z powodzeniem rywalizuje w 4.lidze, u nas nie przychodzi jedynie by zaliczyć występ. Radek jest wymagający wobec siebie i kolegów a gdyby nie jego determinacja, to Offside pewnie przegrałby z Marcovą. Dzięki jego trzem asystom stało się inaczej. Gratulujemy i zapraszamy do wyboru nagrody między voucherem do Krowa i Kurczak Grill Bar a biletem do Kina Helios w Galerii Wołomin.

top8pierwsza5kolejka

Kto poza Radkiem znalazł miejsce w Drużynie Tygodnia? Mocną reprezentację ma tutaj In-Plus, z którego jest aż trzech przedstawicieli - Sebastian Puławski w bramce, Karol Szeliga na lewej pomocy (cztery asysty z Al-Marem) oraz Janek Skotnicki (hat-trick z Al-Marem). Mamy również Pawła Godlewskiego z Dar-Maru, Pawła Gołaszewskiego z Tiger United (na trochę nietypowej dla siebie pozycji, aczkolwiek ten gracz potrafi sobie poradzić w każdych warunkach), powracającego do Futboligi Kamila Czyżaka (pierwszy mecz w sezonie i w nowych barwach udokumentowany dwoma golami), jak również Kubę Birka, który mocno dał się we znaki drużynie Incognito.

Na zapleczu naszej ekstraklasy nie było burzy mózgów w kwestii wyboru najbardziej wartościowego gracza z poprzedniej niedzieli. Sparta Wołomin wygrała bowiem pierwszy mecz w sezonie, a jednym z ojców zwycięstwa był SEBASTIAN SZWACZYK, który trochę o sobie przypomniał, bo że ten zawodnik ma potencjał, zdążyliśmy się już przekonać. Łącznie przeciwko AutoSzybom zdobył trzy bramki, z czego szczególnie druga była przedniej urody. Oby tak dalej! Sebastianowi również gratulujemy i będzie na niego czekało to, czego nie wybierze Radek.

top8druga5kolejka

Zawodnika Sparty w Drużynie Kolejki uzupełnili - jako ostatnia instancja Tomek Włodarz z Ursynowa. Po lewej Adam Socha z Retro, niezwykle pożyteczny gracz ekipy Szymona Strychalskiego, w środku defensywy mamy Radka Styczyńskiego z Al-Maju, z kolei po prawej Patryka Jędrysiaka, mającego na koncie dobre zawody przeciwko Na Fantazji. Na lewej pomocy jego kolega z drużyny Kamil Zaręba, w centrum boiska Adam Andrzejewski z AutoSzyb, natomiast w ataku postawiliśmy na debiutanta Mateusza Marcinkiewicza, o którego szybkości przekona się pewnie jeszcze niejedna drugoligowa defensywa.

W profilach indywidualnych wymienionych zawodników już pojawiła się informacja, że zostaliście wybrani do TOP 8. A kolejne notowanie za tydzień.


Dodaj komentarz

filpol1516 1andromeda puchar1Rfilpol1718 1