Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Grzesiek Pański, Paweł Gołaszewski i Adam Drewnowski najlepsi w 8.kolejce!

08
Lis

Po raz drugi dochodzi do sytuacji, że zamiast dwóch, nagradzamy trzech zawodników. Ale jak mamy myśleć dwie godziny nad decyzją, to wolimy ten czas spożytkować na coś innego ;)

Tak naprawdę, to tych nagród spokojnie moglibyśmy rozdać jeszcze więcej, bo wybitnych występów w ostatnią niedzielę nie brakowało. No ale budżet też nie jest z gumy ;) W pierwszej lidze miano MVP przyznaliśmy GRZEŚKOWI PAŃSKIEMU! Oczywiście jest to wyraz uznania dla całej ekipy Incognito, która przypomnijmy - do 28 minuty przegrywała 0:4, a do 41 minuty 1:4. A jednak zdołała wyszarpać remis! Grzesiek mocno się do tego przysłużył, bo chociaż po pierwszej połowie z boiska schodził zrezygnowany, to w drugiej przypomniał wszystkim, dlaczego najlepsze mecze w sezonie gra właśnie przeciwko Dar-Marowi. Gratulujemy i zapraszamy do wyboru nagrody między biletem do kina Helios w Galerii Wołomin a voucherem na burgera do Krowa i Kurczak Grill Bar

8kolejki 8kolejka 1ligaa

Skład pierwszoligowego Zespołu Marzeń uzupełnili - jako bramkarz Grzesiek Belniak. Co prawda puścił w ostatni weekend aż cztery gole, ale w końcówce swojego spotkania dokonywał cudów. Dalej mamy Łukasza Porucznika (czyli kogoś kto pomógł poukładać i uspokoić grę Sparty) oraz zdobywcę bramki na wagę remisu dla Marcovy - Janka Czerwonkę. W rolę defensywnego pomocnika wcieli się Karol Szeliga, a tuż przed nim ustawiliśmy Konrada Budka. Rywalizacja tego duetu w spotkaniu In-Plus kontra Offside była truskawką na torcie. Ostatnie miejsce w linii pomocy przypisaliśmy Damianowi Zajdowskiemu, natomiast w ataku - jak to mawia Dariusz Szpakowski - "nie kto inny jak" Arkadiusz Stępień. Tutaj tylko jedno słowo - klasa.

A jak sytuacja ma się na zapleczu elity? Otóż bardzo dobrze - tutaj też emocji nie brakowało i zespoły godnie pożegnały się z Futboligą na okres kilku najbliższych miesięcy. Jeśli chodzi o indywidualne występy, to nie chcieliśmy się rozdrabniać - postawiliśmy na niezawodny duet ADAM DREWNOWSKI - PAWEŁ GOŁASZEWSKI. Nie było sensu ich rozdzielać, bo obydwaj w równym stopniu przyczynili się do niespodziewanego zwycięstwa Tigera nad AGD Marking. Gdy jeden wywalczył rzut wolny, to drugi zdobywał z niego gola. Gdy drugi podawał, to pierwszy strzelał. Na pewno jest to jeden z najlepiej rozumiejących się tandemów w rozgrywkach. I oczywiście też ich zapraszamy po odbiór nagród - do wyboru: bilet albo voucher. Gratulujemy!

8kolejki 8kolejka 2liga

No i jeszcze krótka recenzja pozostałych wybranych. Między słupkami mamy Stefana Neculę - czyste konto z Sokołami, a trochę pracy miał. O jakości defensywy stanowić będą Radek Tabaszewski (świetny mecz z Wolą Rasztowską) oraz Kamil Kłopotowski z Drzewcy, który miał udział przy praktycznie każdym golu swojej drużyny. Kolejny gracz to Tomek Terpiłowski - wreszcie ustawiony w polu a nie na bramce i od razu są efekty. Natomiast w środku pola znalazł się Piotrek Dudziński (MVP meczu Hashu) oraz Rafał Rusowicz, który podobał nam się już w rywalizacji z Drzewcami, a przeciwko Woli tylko potwierdził dobrą dyspozycję.

W profilach indywidualnych wymienionych zawodników już pojawiła się informacja, że zostaliście wybrani do TOP 8. A kolejne notowanie dopiero w następnej rundzie.


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819