Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Maciek Sadocha i Borys Kackiewicz najlepsi w 3.kolejce!

03
Paź

Dużo łatwiej wybiera się kluczowych zawodników danej serii, gdy mecze są wyrównane. A takich w ostatnią niedzielę na pewno było więcej, niż w tę poprzednią.

Tradycyjnie już zaczynamy od najwyższej klasy rozgrywkowej. W niej na pierwszy plan wysuwało się starcie Offsidu z Al-Marem. Miała być walka do ostatnich sekund, ale ci pierwsi pokazali klasę i nie dali rywalom żadnych szans. A prym wśród nich wiódł MACIEK SADOCHA. Gość z żelaznymi płucami, który łatał wszystkie dziurę w obozie drużyny wicemistrzów rozgrywek, a przy okazji powiększył swoje konto o trzy bramki (z czego kluczową na 1:0) i asystę. Gratulujemy i zapraszamy do wyboru nagrody między biletem do kina Helios w Galerii Wołomin a voucherem na burgera do Krowa i Kurczak Grill Bar

8kolejki 3kolejka 1liga 5edycja

A oprócz Maćka wybraliśmy takich oto zawodników do Drużyny Tygodnia. W rolę bramkarza wcieli się Sebastian Kurnikowski, który mimo że In-Plus wygrał wysoko z Retro, to trochę do roboty miał. Dalej mamy dwóch graczy Dar-Maru, będących naprawdę w wysokiej formie - Adriana Szymańskiego (drugi raz z rzędu w TOP 8) oraz Bartka Roguskiego. Jako defensywnego pomocnika ustawiliśmy debiutującego w Futbolidze Konrada Budka, natomiast na skrzydłach zdecydowaliśmy się na dwóch bardzo szybkich graczy Janka Skotnickiego oraz Kubę Birka. No i został nam atak, a tutaj ukłony dla Mateusza Tymińskiego, autora czterech goli dla Marcovy przeciwko wołomińskiej Sparcie.

A jak sytuacja ma się w drugiej lidze? Tutaj wybór był bardziej niż oczywisty. To głównie dzięki niemu Al-Maj Car Marki sensacyjnie pokonał Tigera Wołomin - mowa o BORYSIE KACKIEWICZU! Co prawda bramkarze goli nie zdobywają, ale gdyby nie jego świetne interwencje, to zespół Grześka Wojdy szybko mógłby zapomnieć o dobrym wyniku przeciwko Tygrysom. A przypomnijmy - ten zawodnik w ogóle miał w tym spotkaniu nie zagrać, w dodatku przez pełne 50 minut bronił w... jeansach. Ale kto dobremu bramkarzowi zabroni ;) Borysowi gratulujemy i będzie na niego czekało to, czego nie wybierze Maciek Sadocha.

8kolejki 3kolejka 2liga 5edycja

I od razu przechodzimy do graczy, którzy uzupełnili drugoligowy Dream Team. Zaczynamy od defensywy, a tam Łukasz Pokrzywnicki (bezbłędny przeciwko Hashowi) oraz Daniel Kowalski (asysta i gol na wagę remisu z ŻoliBoli). Dalej mamy Patryka Banaszkiewicza, który na środku obrony w Ursynowie godnie zastąpił Pawła Radomskiego. W pomocy znaleźliśmy miejsce dla Damiana Malinowskiego ("złoty" gol z Tigerem), Kacpra Dalbę (kolejny bardzo dobry występ) oraz dla debiutującego w tym zestawieniu, filigranowego Przemka Gronka. Natomiast najbardziej wysuniętym zawodnikiem naszego zespołu będzie Konrad Rozbicki z ŻoliBoli, który oprócz dwóch asyst mocno absorbował przez całe spotkanie defensywę faworyzowanych Drzewcy.

W profilach indywidualnych wymienionych zawodników już pojawiła się informacja, że zostaliście wybrani do TOP 8. A kolejne notowanie za tydzień!


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819