Zaloguj się!

Zwycięstwo Na Fantazji na pożegnanie jesieni

20
Lis

W spotkaniu, które nie doszło do skutku w niedzielę, ale dzięki dobrej woli Fantazyjnych odbyło się we wtorek, zespół z Kobyłki wymęczył zwycięstwo nad AutoSzybami.

To był ostatni akcent pierwszej części sezonu 2018/19. Tak naprawdę to mogło, czy nawet powinno skończyć się walkowerem, ale ponieważ udało się znaleźć dogodny termin a Na Fantazji wyraziło chęć wywalczenia trzech punktów na boisku, a nie przy zielonym stoliku, to udało się doprowadzić do konfrontacji. Jak ona przebiegała? Zaskakująco. Podopieczni Kamila Wiśniewskiego do przerwy prowadzili 1:0, a mogli wyżej, bo rywale dawali im takie prezenty, że grzechem było ich niewykorzystanie. W drugiej połowie Fantazyjni przycisnęli, ale nic im się nie udawało. Wtedy w sukurs przyszła im kontuzja Piotra Kaski. Autor gola dla AutoSzyb poczuł ból w kolanie i musiał opuścić boisko, a ponieważ zespół nie dysponował rezerwowymi, to od tego momentu Szyby musiały sobie radzić o jednego mniej. To szybko znalazło swoje konsekwencje w wyniku - w kolejnej akcji do remisu doprowadził Rafał Rusowicz, a później kolejne trafienie dołożył Adam Bieniak. Przegrywający nie byli w stanie nic zrobić, pod koniec siali zagrożenie wyłącznie ze stałych fragmentów gry, lecz bez efektów. Na domiar złego, w ostatniej akcji stracili gola na 1:3 i znowu ponieśli porażkę. Gdyby jednak nie sytuacja z 34 minuty, to kto wie, czy nie doszłoby tutaj do niespodzianki...

Statystyki z tego spotkania zostały już wprowadzone - TUTAJ. Opis (podobnie jak z pozostałych meczów 9.kolejki) pojawi się w czwartek/piątek.