Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Hash przegrywa po raz siódmy. KroosDe Team dogania podium.

29
Paź

W zaległym pojedynku 7.kolejki, który wyjątkowo rozegraliśmy w poniedziałek niespodzianki nie było. A to oznacza, że Hash już na pewno przezimuje sezon 2018/19 w strefie spadkowej.

W pewnym sensie KroosDe mógł się poszkodowany, że w zaległym spotkaniu zmierzy się akurat z Hashem. Było to bowiem równoznaczne z tym, że Piotrek Dudziński spokojnie zbierze skład, bo akurat w poniedziałek nigdy nie było z tym w tej ekipie problemu. I faktycznie - miejscowi zebrali się w 10 osób i objęli nawet dwubramkowe prowadzenie! Nie jest to nowy obrazek w potyczkach z udziałem KroosDe Team, że ta ekipa rozpędza się z czasem i tutaj również do roboty wzięła się mniej więcej po upływie kwadransa. Najpierw bramka kontaktowa, później na remis, a do przerwy mogło już być 3:2. Co się odwlekło to nie uciekło - na początku drugiej połowy Maciek Kamiński wyprowadza zespół na bramkowy bufor, ale żeby być czegokolwiek pewnym, należało zdobyć jeszcze jednego gola. A ten nie wpadał, przez co groziło ryzyko, że rywal w końcu się obudzi i zamiast zwycięstwa skończy się fatalnym w skutkach remisem. Faworyci uspokajają mecz dopiero na 6 minut przed końcem, ale najważniejsze, że zdobywają całą pulę. Tym samym są już na 4 miejscu w tabeli, z kolei Hash umacnia się na ostatnim.

Statystyki z tego spotkania zostały już wprowadzone - TUTAJ. Opis (podobnie jak z pozostałych meczów 7.kolejki) pojawi się w czwartek/piątek.


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819