Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Wieści Podwarszawskie i WWL24 o 18.kolejce i Pucharze Ligi

26
Cze

Dwa tygodnie temu lokalny tygodnik pytał, kto będzie mistrzem Futboligi. Od kilku dni wszystko jest już jasne, a znany jest też triumfator Pucharu Ligi.

To już ostatnia relacja z Wieści Podwarszawskich w tym sezonie. Jak zwykle na koniec chcielibyśmy podziękować gazecie za to, że dzięki artykułom które regularnie pojawiały się na jej łamach, trafialiśmy do szerokiego grona odbiorców. Słowa uznania należą się też redaktor Lindzie Gajewskiej, na którą zawsze można liczyć. Mamy nadzieję, iż w kolejnej edycji również będziecie mogli znaleźć swoje nazwiska i poczytać o swoich wyczynach na łamach tego najbardziej popularnego lokalnego tygodnika.

Relacje związane z  Futboligą przez cały sezon pojawiały się również w serwisie WWL24 - portalu, traktującym o życiu Powiatu Wołomińskiego. Ostatnią znajdziecie TUTAJ a znalazł się w niej również skrót spotkania meczu In-Plus - Offside. Warto dodać, że profil na Facebooku serwisu WWL24 ma ponad 10 tysięcy polubień! W okolicy trudno o lepszą reklamę dla rozgrywek. Tutaj także liczymy na kontynuację tej owocnej współpracy.

wiesci18kolejka4edycjaa


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819