Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ
SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Wieści Podwarszawskie i WWL24 o 11.kolejce

10
Kwi

Mariusz Kwiatkowski sprowokował nas, że tytuł w najnowszym wydaniu Wieści powinien brzmieć "Oni znowu to zrobili". A że nam nie trzeba dwa razy powtarzać... ;)

Lubimy spełniać życzenia naszych zawodników i dlatego, gdy tylko podsyłaliśmy redaktorom lokalnego tygodnika relację, to zapytaliśmy czy jest szansa, by tytuł brzmiał tak, jak ten powyżej. I jak widać - udało się. Ale żeby nie było - poniższy tekst z Wieści Podwarszawskich nie traktuje wyłącznie o meczu Incognito - Dar-Mar. Jest tam również kilka słów o wszystkich spotkaniach jakie rozegraliśmy w niedzielę, zarówno z pierwszej jak i drugiej ligi. Gazeta od środy w kioskach na terenie całego Powiatu oraz w wersji on-line.

Relacje związane z Futboligą pojawiają się również w serwisie WWL24 - portalu, traktującym o życiu Powiatu Wołomińskiego. Ostatnią znajdziecie TUTAJ - a znalazł się w niej również quiz z Pawłem Żochowskim oraz magazyn z Adamem Stokowcem. Warto dodać, że profil na Facebooku serwisu WWL24 ma ponad 10 tysięcy polubień!

     wiesci11kolejka4edycjaaDodaj komentarz

filpol1516 1andromeda puchar1Rfilpol1718 1INP