Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ
SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Wieści Podwarszawskie, WWL24 i zielonka.pl o 10.kolejce

05
Kwi

W tej rundzie nastąpi prawdopodobnie mała zmiana dotycząca relacji z Radio FAMA Wołomin. Powiedzmy bez ogródek, że nasza współpraca w ostatnim czasie nie należała do najłatwiejszych.

Już pod koniec Nocnej Ligi nie wrzucaliśmy na stronę żadnych newsów bezpośrednio związanych z lokalną rozgłośnią. Niestety - często było tak, że chociaż ogarnialiśmy rozmówcę, to albo nie docierały do nas nagrane rozmowy albo otrzymywaliśmy je z takim opóźnieniem, że ich publikowanie po prostu nie miału sensu. Szkoda było nerwów, ale być może coś się jeszcze w tym temacie zmieni. Jeśli uda się ustalić poważne warunki współpracy, to na falach 94,7 FM pewnie jeszcze swój głos usłyszycie. 

Żadnych problemów nie mamy z kolei z naszymi artykułami w Wieściach Podwarszawskich. Tutaj wszystko układa się wzorowo i poniżej możecie już zobaczyć relację z ostatniej kolejki z lokalnego tygodnika. Gazeta od środy w kioskach na terenie całego Powiatu oraz w wersji on-line.

Relacje związane z Futboligą pojawiają się również w serwisie WWL24 - portalu, traktującym o życiu Powiatu Wołomińskiego. Ostatnią znajdziecie TUTAJ. Warto dodać, że profil na Facebooku serwisu WWL24 ma ponad 10 tysięcy polubień! Oprócz tego informacje o ostatniej niedzieli znajdziecie także na www.zielonka.pl oraz na stronie Ośrodka Kultury i Sportu.

wiesci10kolejka4edycja


 


Dodaj komentarz

filpol1516 1andromeda puchar1Rfilpol1718 1INP