Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ
SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Wieści Podwarszawskie, WWL24 i Radio FAMA o 8.kolejce

15
Lis

Gracze Incognito zaskoczyli w niedzielę wszystkich, może nawet samych siebie. W końcu remis z Dar-Marem pewnie też wzięliby w ciemno.

Takie zwycięstwo smakuje wyjątkowo. Nie dość, że nad liderem, nad niepokonaną wówczas ekipą, to jeszcze w sytuacji gdy NIKT na ciebie nie stawia. W sumie to nawet piszący te słowa zna to uczucie, bo kiedyś jego ekipie udało się wygrać z Offsidem. Ale tutaj nie było mowy o szczęściu - Incognito wygrało z faworytami zasłużenie. A jak to wszystko przeżywał Grzesiek Pański, jeden z bohaterów spotkania, autor gola i trzech asyst? Krótkiej wypowiedzi udzielił on na falach 94,7 FM Radiu FAMA Wołomin. Całość (czyli wywiad z zawodnikiem + krótka relacja z pozostałych spotkań) jest dostępna TUTAJ (może być potrzebny Flash Player).

O ósmej kolejce przeczytacie też w najnowszym wydaniu Wieści Podwarszawskich. Gazeta od środy w kioskach na terenie całego Powiatu oraz w wersji on-line.

Relacje związane z Futboligą pojawiają się również w serwisie WWL24 - portalu, traktującym o życiu Powiatu Wołomińskiego. Ostatnią znajdziecie TUTAJWarto dodać, że WWL24 w swoich artykułach udostępnia również ligowe magazyny czy quizy, dzięki czemu trafiają one do jeszcze szerszej widowni.

Wiesci8kolejka4edycja


Dodaj komentarz

filpol1516 1andromeda puchar1Rfilpol1718 1INP