Futboliga - Liga Ósemek Piłkarskich

 

ZALOGUJ SIĘ SUBSKRYBUJ

Logowanie

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Wieści Podwarszawskie, WWL24 i Radio FAMA o 7.kolejce

31
Paź

Wszyscy w poprzedni weekend żyliśmy hitem pierwszej ligi. Ale w drugiej nie sposób przejść obojętnie obok znakomitych wyników Sokołów.

Podopieczni Rafała Kusiaka praktycznie nie przegrywają meczów na styku. Tam, gdzie jest szansa żeby wygrać ten zespół robi co do niego należy a kilka dni temu miejscowi gładko wypunktowali Ursynów. Trzeba przyznać, że dużo dobrej roboty dla zespołu z Zielonki wykonuje jego nowy nabytek - Wojtek Kulesza. Z Drzewcami to on zdobył zwycięskiego gola, a ostatnio również dołożył cegiełkę do sukcesu w postaci zdobytej bramki. Jakie ma odczucia po niedzielnej potyczce? I czy stawianie Sokołów w jednym z rzędzie z Amatorami czy wspomnianymi Drzewcami, w kontekście walki o awans, to słuszna koncepcja? Wojtek udzielił odpowiedzi na falach 94,7 FM Radia FAMA Wołomin. Całość (czyli wywiad z zawodnikiem + krótka relacja z pozostałych spotkań) jest dostępna TUTAJ (może być potrzebny Flash Player).

O siódmej kolejce przeczytacie też w najnowszym wydaniu Wieści Podwarszawskich. Gazeta od środy w kioskach na terenie całego Powiatu oraz w wersji on-line.

Relacje związane z Futboligą pojawiają się również w serwisie WWL24 - portalu, traktującym o życiu Powiatu Wołomińskiego. Ostatnią znajdziecie TUTAJ.

wiesci7kolejka4edycja


Dodaj komentarz

Fil Pol 1516 Al Mar 1617 Fil Pol 1718 In Plus 1819